Sala zabaw DaVinci Kids w Ciechanowie. Co oferuje?
dodał: Krzysztof,2014-02-09

W Ciechanowie otwarto niedawno nową salę zabaw dla dzieci. Poprosiliśmy właścicielkę Da Vinci Kids o przedstawienie atrakcji, jakie oferuje najmłodszym.

 

Sala zabaw Da Vinci Kids działa od niedawna w Ciechanowie, jakie atrakcje czekają na dzieci?


Zapraszamy dzieci młodsze i starsze. Dla każdego mamy atrakcje dopasowane o wieku. Dla młodszych dzieci przygotowaliśmy domek dla lalek, kuchnie z naczyniami i potrawami, tunele, domki, samochody na pedały i na akumulator oraz domek na drzewie z wyposażeniem, w którym można organizować proszone herbatki, z werandy oglądać jak bawią się inni a gdy się chce do nich dołączyć można zjechać zjeżdżalnią. Mamy też drewniane klocki, zabawki edukacyjne, maty do rysowania, huśtawkę i tablicę do rysowania kredą.

Dla starszych dzieci przewidziane są stoły do gier (piłkarzyki, ping pong, cymbergaj), konsole X-BOX, worki treningowe i lina do wspinania. Starsze dzieci świetnie bawią się także na zjeżdżalni, korzystają z huśtawki zawieszonej przy kawiarni oraz hamaka w mniejszej sali.

Czy w swojej ofercie macie również bale dziecięce, urodzinowe, bądź imieninowe?

Jak najbardziej mamy w swojej ofercie organizację imprez urodzinowych, bali okolicznościowych. Zachęcamy wszystkie dzieci do organizowania swoich świąt u Nas ale jako jedyna tego rodzaju sala zabaw w mieście jesteśmy przygotowani na urodziny dzieci starszych (nawet 14 lat) gdyż takiej młodzieży udostępniamy także stół bilardowy. 
Organizujemy również półkolonie w trakcie ferii i wakacji. Z tej oferty można korzystać w pełnym wymiarze jak również w pojedyncze dni.
Przy okazji organizacji imprez można skorzystać z usług profesjonalnego fotografa gdyż współpracujemy ze Studiem Fotograficznym  Nisiek Studio Photography.

Czy atrakcje czekają również na rodziców?

Dla rodziców przygotowaliśmy kawiarnię a w niej pyszną kawę, smakowe herbaty i przekąski. Dodatkową atrakcją jest bezpłatny bilard. Rodzice wchodzą na salę razem ze swoimi pociechami mogą więc zagrać w piłkarzyki, cymergaj lub odpocząć na hamaku czytając książkę, przeglądając gazetę czy korzystając z bezpłatnego wifi.


Gdzie znajduje się sala Da Vinci i w jakich godzinach jest czynna?

Sala Zabaw DaVinci KIDS znajduję się w Ciechanowie, w centralnej części osiedla Kargoszyn, w pawilonie przy ulicy Kicińskiego 21/23 na I piętrze nad marketem spożywczym Stara Wędzarnia i czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 11-20, w weekendy w godz. 10-20.

Zapraszamy do współpracy przedszkola, szkoły podstawowe i inne placówki, które poszukują miejsc do zabawy lub sali na bale i inne imprezy.
 
 
 
Artykuł sponsorowany
 


powrót

Segreguj odpady i odbieraj nagrody!
W Ciechanowie przeprowadzony zostanie innowacyjny Program Pilotażowy Systemu Indywidualnej Segregacji Odpadów. Jest to autorskie rozwiązanie Grupy T4B mającej swoje biuro…
Ciechanowska Gala Sportu: stypendia, nagrody, wyniki plebiscytu
Miasto zorganizowało Ciechanowską Galę Sportu, skierowaną do lokalnych środowisk sportowych. W uroczysty sposób docenione zostały młode talenty oraz doświadczeni zawodnicy i trenerzy

czytaj więcej
Jakie zainteresowania wpisać do swojego CV?
Po uzupełnieniu CV o doświadczenie zawodowe, wykształcenie i umiejętności pora na przedstawienie swoich zainteresowań. Niektórzy zupełnie rezygnują z tej rubryki, a szkoda – bowiem…

czytaj więcej
Jakie umiejętności warto wpisać do CV?
Wiele osób staje przed problemem - co wpisać w rubrykę "umiejętności" podczas pisania CV? Na co zwróci uwagę pracodawca, co go zachwyci, a czego lepiej nie wpisywać? Co jeszcze…

czytaj więcej

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Uniwersytet Trzeciego Wieku
 Aerobik, język angielski, język niemiecki, Nordic Walking, zajęcia ruchowe, basen i inne zajęcia. Szczegóły znajdą Państwo w COEK Studio mieszczącym…

Reklama

najnowsze ogłoszenia

Reklama

kalendarz imprez


<< 24 września 2023 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


KONTAKT:

Telefon:
736 223 031
email: redakcja@ciechanowonline.pl