Znamy datę otwarcia ciechanowskiego Lidla
dodał: Sylwester,2017-06-14

Nie będzie za darmo telewizorów ani laptopów. Pierwsi klienci nie otrzymają również bezpłatnych bonów na zakupy. Dementujemy plotki dotyczące otwarcia Lidla w Ciechanowie.

Jak nas poinformowała Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska, otwarcie sklepu Lidl przy ul. Sienkiewicza w Ciechanowie zaplanowane jest dnia 29.06.2017 roku. Z okazji otwarcia nowej placówki zorganizowane zostaną m.in konkursy i zabawy dla klientów, a także strefa dla dzieci. Dodatkowo na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, czekać będzie poczęstunek oraz aromatyczna kawa.

Teren przy ulicy Sienkiewicza na którym znajduje się sklep Lidl jest już prawie w całości uprzątnięty, widać, że trwają ostatnie przygotowania do otwarcia sklepu, na który mieszkańcy czekali od kilku lat. Wielu z nich jednak deklaruje, że nie zamierza odwiedzać sklepu w pierwszym dniu jego działalności, lecz poczeka na spokojniejsze dni jego funkcjonowania.

Wraz z nowym Lidlem, do użytku oddany zostanie ponownie sklep Biedronka, który znajduje się zaledwie kilkaset metrów dalej. Trwa również budowa nowej hali targowej przy dworcu PKP, natomiast przy dworcu PKS od niedawna funkcjonuje również centrum handlowe Dekada. Trwa remont ulicy Sienkiewicza. Wszystkie te inwestycje przyczyniają się do zmiany wizerunku i uatrakcyjnienia tej części miasta.

W nowym sklepie Lidla w Ciechanowie klienci będą mogli skorzystać z oferty produktów marek własnych Lidl, m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chlebów niezawierających konserwantów oraz pysznych bułek, wędlin „Pikok”, mięsa „Świeża porcja” lub „Rzeźnik” czy świeżych owoców i warzyw dostępnych w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym produktów z linii BIO. W sklepie będzie można również znaleźć ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogaty asortyment artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu, np. tekstylia oraz artykuły gospodarstwa domowego.

 

 

Sklep Lidl w Ciechanowie (czerwiec 2017)

 

 

 powrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:

Darmowych telewizorów nie będzie ani bonów, klienci nie przyjdą, jest wiele innych sklepów .. lobby antylidlowe to pisało? Klienci doskonale wiedzą co mogą kupić w Lidlu bo często bywali w Przasnyszu i Makowie a kompletna informacja o promocjach jest na stronie.

~ mav :: 2017-06-14

Zobacz także:

Znamy już nazwisko p.o. dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy


Nowy autobus ZKM
Zakład Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie kupił nowy autobus, który wyposażony jest w klimatyzację całopojazdową, system lokalizacji pojazdów, łączność alarmową kierowcy…
Darmowe pożyczki bez odsetek
Darmowe pożyczki bez oprocentowania są udostępniane są przez internet i może z nich skorzystać każdy, kto posiada dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku

czytaj więcej
Co może oznaczać ból z prawej strony brzucha?
Ból jest sygnałem, że w organizmie dzieje się coś niepokojącego. Najwięcej obaw pojawia się, gdy dolegliwości bólowe dotyczą brzucha. Co może oznaczać ból brzucha po prawej stronie?

czytaj więcej
Dokumenty potrzebne do odszkodowania
Aby uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela, koniecznie trzeba przedłożyć mu pewne dokumenty. Najważniejsze jest, by dokumenty były zgodne z prawdą i - przede wszystkim, by było ich jak najwięcej

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Jubileusz 20-lecia Związku Literatów
Jubileusz 20-lecia obchodzi Związek Literatów na Mazowszu (ZLM). Związek wydał na tę okoliczność dwie książki („Serce Jaskółki” Jadwigi Wichrackiej-Sumiły oraz…
Koncert Jacka Borkowskiego
Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zapraszam na koncert „Żyłem jak chciałem”

czytaj więcej
Leszek Długosz i Waldemar Smaszcz gośćmi spotkania w Opinogórze
Muzeum Romantyzmu zaprasza na piętnaste spotkanie z cyklu „Salonik Elizy”

czytaj więcej
Konkurs „Wydajemy Własną Książkę”
Biblioteka Pedagogiczna organizuje drugą powiatową edycję konkursu „Wydajemy Własną Książkę”

czytaj więcej
Harcerskie Nuty Niepodległości
Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości w wykonaniu Zespołu wokalno-instrumentalnego „Żywioły Art”

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 25 listopada 2017 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl