Znamy datę otwarcia ciechanowskiego Lidla
dodał: Sylwester,2017-06-14

Nie będzie za darmo telewizorów ani laptopów. Pierwsi klienci nie otrzymają również bezpłatnych bonów na zakupy. Dementujemy plotki dotyczące otwarcia Lidla w Ciechanowie.

Jak nas poinformowała Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska, otwarcie sklepu Lidl przy ul. Sienkiewicza w Ciechanowie zaplanowane jest dnia 29.06.2017 roku. Z okazji otwarcia nowej placówki zorganizowane zostaną m.in konkursy i zabawy dla klientów, a także strefa dla dzieci. Dodatkowo na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, czekać będzie poczęstunek oraz aromatyczna kawa.

Teren przy ulicy Sienkiewicza na którym znajduje się sklep Lidl jest już prawie w całości uprzątnięty, widać, że trwają ostatnie przygotowania do otwarcia sklepu, na który mieszkańcy czekali od kilku lat. Wielu z nich jednak deklaruje, że nie zamierza odwiedzać sklepu w pierwszym dniu jego działalności, lecz poczeka na spokojniejsze dni jego funkcjonowania.

Wraz z nowym Lidlem, do użytku oddany zostanie ponownie sklep Biedronka, który znajduje się zaledwie kilkaset metrów dalej. Trwa również budowa nowej hali targowej przy dworcu PKP, natomiast przy dworcu PKS od niedawna funkcjonuje również centrum handlowe Dekada. Trwa remont ulicy Sienkiewicza. Wszystkie te inwestycje przyczyniają się do zmiany wizerunku i uatrakcyjnienia tej części miasta.

W nowym sklepie Lidla w Ciechanowie klienci będą mogli skorzystać z oferty produktów marek własnych Lidl, m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chlebów niezawierających konserwantów oraz pysznych bułek, wędlin „Pikok”, mięsa „Świeża porcja” lub „Rzeźnik” czy świeżych owoców i warzyw dostępnych w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym produktów z linii BIO. W sklepie będzie można również znaleźć ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogaty asortyment artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu, np. tekstylia oraz artykuły gospodarstwa domowego.

 

 

Sklep Lidl w Ciechanowie (czerwiec 2017)

 

 

 powrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:

Darmowych telewizorów nie będzie ani bonów, klienci nie przyjdą, jest wiele innych sklepów .. lobby antylidlowe to pisało? Klienci doskonale wiedzą co mogą kupić w Lidlu bo często bywali w Przasnyszu i Makowie a kompletna informacja o promocjach jest na stronie.

~ mav :: 2017-06-14

Zobacz także:

Znamy już nazwisko p.o. dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy


To jeden z najważniejszych elementów każdej instalacji. Sprawdź, czy ma go także twoje centralne ogrzewanie
Zawory bezpieczeństwa chronią przed nadmiernym wzrostem ciśnienia w danej instalacji, a tym samym zapobiegają między innymi ich eksplozjom. To niezwykle…
Nowy sposób na bezpieczny zakup używanego auta?
Korzystanie z narzędzi pozwalających na sprawdzenie historii danego pojazdu na podstawie numeru VIN to nie nowość, jednak dla wielu kupujących stanowi zupełnie nową praktykę

czytaj więcej
Co jest najważniejsze w samochodzie używanym do wyścigów?
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, co dokładnie jest potrzebne, aby dany samochód mógł być jak najbardziej sprawny i wytrzymywał te przeciążenia, którym jest poddawany podczas wyścigu?

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Letnia Scena Muzyczna
Zagra zespół RAGGABARABANDA z Nasielska. Bujające reggae z rockowym pazurem, elementami punka oraz ska, a także rapowane raggamuffin zmieszane z…
Konkurs na najładniejszą posesję
Masz czas do końca lipca aby zgłosić swoja posesję w konkursie!

czytaj więcej
Kajaki i rowery wodne na KANAŁACH
W każdy weekend możesz skorzystać z kajaków i rowerów wodnych

czytaj więcej
Fitness na piaszczystym boisku
W każdy wakacyjny czwartek - boisko przy ul. Parkowej

czytaj więcej
Strefa Kibica przed ciechanowskim ratuszem
Polska - Dania. Oglądaj i dopinguj na Placu Jana Pawła II

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 26 lipca 2017 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Która instytucja najlepiej promuje swoją ofertę spędzenia wolnego czasu w trakcie zimowych ferii?
Zarząd osiedla
Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki
COEK Studio
MOSiR
Szkoła
Żadna z powyższych

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl