Wypadek śmiertelny w Goryszach
dodał: Bartek,2017-07-03

Trwają czynności ciechanowskiej policji w sprawie tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 27-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 18:50 w m. Gorysze w gminie Ciechanów.

Jak wynika ze wstepnych ustaleń, kierowca samochodu Opel Insignia, którym podróżowały dwie osoby, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewa. 21-letnia kobieta i 27-letni mężczyzna mieszkancy pow. ciechanowskiego zostali przewiezieni do szpitala. Niestety 27-latek w wyniku obrażeń poniesionych w wypadku zmarł w szpitalu. Kobieta po uzyskaniu pomocy medycznej została zwolniona do domu.

W miniony weekend na terenie powiatu ciechanowskiego doszło jeszcze do dwóch wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Potrącenie pieszego. Był nietrzeźwy.

W nocy 30 czerwca na 1 lipca około 40 min po północy na odcinku drogi relacji Łaguny - Wola Wierzbowska doszło do potrącenia pieszego. 30-letni kierowca samochodu KIA, potrącił 31-letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi poza terenem zabudowanym. Potrącony pieszy w chwili zdarzenia był pod działaniem alkoholu oraz nie posiadał elementów odblaskowych. W wyniku wypadku pieszy został przewieziony do szpitala gdzie wstepnie stwierdzono złamanie nogi. Mężczyzna pozostał w szpitalu.

Potrącenie rowerzysty

Do kolejnego zdarzenia doszło w niedzielę 2 lipca br. na drodze krajowej nr 60 w pobliżu miejscowości Gostkowo. Około godz. 18:20 kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą potrącił 57-letniego rowerzystę.
Według ustaleń policjantów do potrącenia doszło podczas manewru wyprzedzania przez kierującego pojazdem ciężarowym rowerzystę. 57-letni mieszkaniec Ciechanowa został zawadzony najprawdopodobniej naczepą. Rowerzysta został przewieziony do szpitala. W wyniku zdarzenia doznał złamania ręki. Kierowca samochodu nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich świadków zdarzenia o kontakt z policją.


Policja apeluje o ostrożność – wakacyjne weekendy to okres wzmożonego ruchu na drogach, warto zadbać o własne bezpieczeństwo , być wypoczętym oraz nie spieszyć się na drodze, skoncentrować uwagę na tym co dzieję się na drodze. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

 

 

 

podkom. Jolanta Bym

KPP Ciechanówpowrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Nowy autobus ZKM
Zakład Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie kupił nowy autobus, który wyposażony jest w klimatyzację całopojazdową, system lokalizacji pojazdów, łączność alarmową kierowcy…
Darmowe pożyczki bez odsetek
Darmowe pożyczki bez oprocentowania są udostępniane są przez internet i może z nich skorzystać każdy, kto posiada dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku

czytaj więcej
Co może oznaczać ból z prawej strony brzucha?
Ból jest sygnałem, że w organizmie dzieje się coś niepokojącego. Najwięcej obaw pojawia się, gdy dolegliwości bólowe dotyczą brzucha. Co może oznaczać ból brzucha po prawej stronie?

czytaj więcej
Dokumenty potrzebne do odszkodowania
Aby uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela, koniecznie trzeba przedłożyć mu pewne dokumenty. Najważniejsze jest, by dokumenty były zgodne z prawdą i - przede wszystkim, by było ich jak najwięcej

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Jubileusz 20-lecia Związku Literatów
Jubileusz 20-lecia obchodzi Związek Literatów na Mazowszu (ZLM). Związek wydał na tę okoliczność dwie książki („Serce Jaskółki” Jadwigi Wichrackiej-Sumiły oraz…
Koncert Jacka Borkowskiego
Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zapraszam na koncert „Żyłem jak chciałem”

czytaj więcej
Leszek Długosz i Waldemar Smaszcz gośćmi spotkania w Opinogórze
Muzeum Romantyzmu zaprasza na piętnaste spotkanie z cyklu „Salonik Elizy”

czytaj więcej
Konkurs „Wydajemy Własną Książkę”
Biblioteka Pedagogiczna organizuje drugą powiatową edycję konkursu „Wydajemy Własną Książkę”

czytaj więcej
Harcerskie Nuty Niepodległości
Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości w wykonaniu Zespołu wokalno-instrumentalnego „Żywioły Art”

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 25 listopada 2017 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl