Wypadek śmiertelny w Goryszach
dodał: Bartek,2017-07-03

Trwają czynności ciechanowskiej policji w sprawie tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 27-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 18:50 w m. Gorysze w gminie Ciechanów.

Jak wynika ze wstepnych ustaleń, kierowca samochodu Opel Insignia, którym podróżowały dwie osoby, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewa. 21-letnia kobieta i 27-letni mężczyzna mieszkancy pow. ciechanowskiego zostali przewiezieni do szpitala. Niestety 27-latek w wyniku obrażeń poniesionych w wypadku zmarł w szpitalu. Kobieta po uzyskaniu pomocy medycznej została zwolniona do domu.

W miniony weekend na terenie powiatu ciechanowskiego doszło jeszcze do dwóch wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Potrącenie pieszego. Był nietrzeźwy.

W nocy 30 czerwca na 1 lipca około 40 min po północy na odcinku drogi relacji Łaguny - Wola Wierzbowska doszło do potrącenia pieszego. 30-letni kierowca samochodu KIA, potrącił 31-letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi poza terenem zabudowanym. Potrącony pieszy w chwili zdarzenia był pod działaniem alkoholu oraz nie posiadał elementów odblaskowych. W wyniku wypadku pieszy został przewieziony do szpitala gdzie wstepnie stwierdzono złamanie nogi. Mężczyzna pozostał w szpitalu.

Potrącenie rowerzysty

Do kolejnego zdarzenia doszło w niedzielę 2 lipca br. na drodze krajowej nr 60 w pobliżu miejscowości Gostkowo. Około godz. 18:20 kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą potrącił 57-letniego rowerzystę.
Według ustaleń policjantów do potrącenia doszło podczas manewru wyprzedzania przez kierującego pojazdem ciężarowym rowerzystę. 57-letni mieszkaniec Ciechanowa został zawadzony najprawdopodobniej naczepą. Rowerzysta został przewieziony do szpitala. W wyniku zdarzenia doznał złamania ręki. Kierowca samochodu nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich świadków zdarzenia o kontakt z policją.


Policja apeluje o ostrożność – wakacyjne weekendy to okres wzmożonego ruchu na drogach, warto zadbać o własne bezpieczeństwo , być wypoczętym oraz nie spieszyć się na drodze, skoncentrować uwagę na tym co dzieję się na drodze. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

 

 

 

podkom. Jolanta Bym

KPP Ciechanówpowrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


To jeden z najważniejszych elementów każdej instalacji. Sprawdź, czy ma go także twoje centralne ogrzewanie
Zawory bezpieczeństwa chronią przed nadmiernym wzrostem ciśnienia w danej instalacji, a tym samym zapobiegają między innymi ich eksplozjom. To niezwykle…
Nowy sposób na bezpieczny zakup używanego auta?
Korzystanie z narzędzi pozwalających na sprawdzenie historii danego pojazdu na podstawie numeru VIN to nie nowość, jednak dla wielu kupujących stanowi zupełnie nową praktykę

czytaj więcej
Co jest najważniejsze w samochodzie używanym do wyścigów?
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, co dokładnie jest potrzebne, aby dany samochód mógł być jak najbardziej sprawny i wytrzymywał te przeciążenia, którym jest poddawany podczas wyścigu?

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Letnia Scena Muzyczna
Zagra zespół RAGGABARABANDA z Nasielska. Bujające reggae z rockowym pazurem, elementami punka oraz ska, a także rapowane raggamuffin zmieszane z…
Konkurs na najładniejszą posesję
Masz czas do końca lipca aby zgłosić swoja posesję w konkursie!

czytaj więcej
Kajaki i rowery wodne na KANAŁACH
W każdy weekend możesz skorzystać z kajaków i rowerów wodnych

czytaj więcej
Fitness na piaszczystym boisku
W każdy wakacyjny czwartek - boisko przy ul. Parkowej

czytaj więcej
Strefa Kibica przed ciechanowskim ratuszem
Polska - Dania. Oglądaj i dopinguj na Placu Jana Pawła II

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 26 lipca 2017 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Która instytucja najlepiej promuje swoją ofertę spędzenia wolnego czasu w trakcie zimowych ferii?
Zarząd osiedla
Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki
COEK Studio
MOSiR
Szkoła
Żadna z powyższych

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl