Wypadek śmiertelny w Goryszach
dodał: Bartek,2017-07-03

Trwają czynności ciechanowskiej policji w sprawie tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 27-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 18:50 w m. Gorysze w gminie Ciechanów.

Jak wynika ze wstepnych ustaleń, kierowca samochodu Opel Insignia, którym podróżowały dwie osoby, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewa. 21-letnia kobieta i 27-letni mężczyzna mieszkancy pow. ciechanowskiego zostali przewiezieni do szpitala. Niestety 27-latek w wyniku obrażeń poniesionych w wypadku zmarł w szpitalu. Kobieta po uzyskaniu pomocy medycznej została zwolniona do domu.

W miniony weekend na terenie powiatu ciechanowskiego doszło jeszcze do dwóch wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Potrącenie pieszego. Był nietrzeźwy.

W nocy 30 czerwca na 1 lipca około 40 min po północy na odcinku drogi relacji Łaguny - Wola Wierzbowska doszło do potrącenia pieszego. 30-letni kierowca samochodu KIA, potrącił 31-letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi poza terenem zabudowanym. Potrącony pieszy w chwili zdarzenia był pod działaniem alkoholu oraz nie posiadał elementów odblaskowych. W wyniku wypadku pieszy został przewieziony do szpitala gdzie wstepnie stwierdzono złamanie nogi. Mężczyzna pozostał w szpitalu.

Potrącenie rowerzysty

Do kolejnego zdarzenia doszło w niedzielę 2 lipca br. na drodze krajowej nr 60 w pobliżu miejscowości Gostkowo. Około godz. 18:20 kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą potrącił 57-letniego rowerzystę.
Według ustaleń policjantów do potrącenia doszło podczas manewru wyprzedzania przez kierującego pojazdem ciężarowym rowerzystę. 57-letni mieszkaniec Ciechanowa został zawadzony najprawdopodobniej naczepą. Rowerzysta został przewieziony do szpitala. W wyniku zdarzenia doznał złamania ręki. Kierowca samochodu nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich świadków zdarzenia o kontakt z policją.


Policja apeluje o ostrożność – wakacyjne weekendy to okres wzmożonego ruchu na drogach, warto zadbać o własne bezpieczeństwo , być wypoczętym oraz nie spieszyć się na drodze, skoncentrować uwagę na tym co dzieję się na drodze. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

 

 

 

podkom. Jolanta Bym

KPP Ciechanówpowrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Kilka rzeczy, których nie wiesz o Nike
Amerykańska firma, której przed laty udało się przełamać hegemonię Adidasa i Pumy na rynku obuwia sportowego, jest powszechnie znana. Ma…
Można wierzyć w ludzi
Bardzo optymistycznie brzmi informacja, którą otrzymaliśmy z ciechanowskiej komendy!

czytaj więcej
Wątroba: na jakie dolegliwości jest narażona?
Wątroba spełnia szereg funkcji, a nękające ją choroby i dolegliwości mają negatywny wpływ na ogólny stan naszego zdrowia

czytaj więcej
Nieoczywiste korzyści z ocieplenia poddasza pianą PUR
Prawidłowo nałożona izolacja pianowa jest bardzo trwała i odporna na procesy, które przyspieszają starzenie wełny

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Konkurs na najładniejszą posesję
W ramach 21. edycji konkursu ciechanowskie ogródki i balkony można zgłaszać do 31 lipca. Ustalono cztery kategorie: „Budynki mieszkalne wielorodzinne”,…

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 25 czerwca 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl