Polisa na mieszkanie i OC auta - w pakiecie taniej?
dodał: Sylwester,2017-08-01

Drastyczny wzrost cen ubezpieczenia OC zmusił kierowców do poszukiwania sposobów, które pozwalają na obniżenie wysokości składki. Najlepszą opcją jest wykupienie dodatkowych produktów ubezpieczeniowych – niekoniecznie AC. Sprawdź, czy opłaca się połączyć ubezpieczenie OC z polisą mieszkaniową.

Jak pokazuje kalkulator ubezpieczenia samochodu na Rankomat.pl, przy wyborze obowiązkowej polisy komunikacyjnej istotną rolę odgrywa przede wszystkim cena. Stąd poszukiwanie rozwiązań, dzięki którym można zaoszczędzić choćby kilkadziesiąt złotych.

Ile kosztuje „samodzielne” ubezpieczenie OC?

Jak wynika ze statystyk, kierowcy mają już za sobą największe podwyżki ubezpieczenia OC. Aktualnie za obowiązkową polisę trzeba zapłacić średnio 780-800 zł, aczkolwiek w wielu województwach właściciele pojazdów muszą liczyć się z kwotami rzędu 1000 zł. To nawet kilkadziesiąt procent więcej w porównaniu z cenami obowiązującymi w latach poprzednich.

Ile kosztuje „samodzielne” ubezpieczenie mieszkaniowe?

Ubezpieczenie domu i mieszkania na Rankomat.pl to polisy, które – choć kojarzą się z dość wysokimi kosztami, tak naprawdę nie stanowią dużego wydatku.
Im większa wartość nieruchomości oraz szerszy Zakres ochrony ubezpieczeniowej, tym wyższa składka.

Przykład 1. Za mieszkanie o wartości 200 000 zł zlokalizowane we Wrocławiu trzeba zapłacić od 100 zł do nawet 450 zł.

Przykład 2. Za ubezpieczenie mieszkania o wartości 500 000 zlokalizowane we Wrocławiu trzeba zapłacić od 240 zł do nawet 700 zł.

Przykład 3. Polisa mieszkaniowa lokalu o wartości 800 000 zł zlokalizowanego we Wrocławiu to koszt rzędu 400-1000 zł.

W pakiecie taniej

Towarzystwom ubezpieczeniowym zależy, by klienci nie ograniczali się wyłącznie do wykupienia jednego rodzaju polisy z ich oferty. Dlatego coraz bardziej popularnym rozwiązaniem są ubezpieczenia dostępne w pakietach, dzięki którym można zaoszczędzić do kilkunastu procent.
Co prawda sumarycznie taki ubezpieczeniowy pakiet będzie droższy, niemniej jednak ceny jednostkowe są niższe. Ponadto niezaprzeczalną zaletą pakietów jest pełniejsza ochrona ubezpieczeniowa, która obejmuje nie tylko samochód, ale również mieszkanie (wraz z cennym wyposażeniem).
Jeżeli interesuje Cię polisa OC razem w pakiecie z ubezpieczeniem mieszkania, sprawdź ofertę towarzystw ubezpieczeniowych. Dowiedz się, gdzie skorzystasz z takiego rozwiązania na najbardziej optymalnych warunkach.
 powrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Profesjonalna ochrona w Londynie - Best Security Group
Profesjonalna ochrona w Londynie - Best Security Group Londyn to w tym momencie miasto multikulturowe, pełne przybyszów z wielu zakątków…
Jakie obowiązki musi spełnić właściciel samochodu?
Niedbalstwo może się skończyć dość kiepsko. O czym trzeba pamiętać?

czytaj więcej
Kradzież karty płatniczej. Co zrobić?
Obecnie niemalże każdy z nas posiada kartę płatniczą. Dzięki niej możemy łatwo i wygodnie płacić w sklepach, wypłacać gotówkę, a nawet płacić w internecie. Jak podaje Narodowy Bank Polski, codziennie

czytaj więcej
Pożyczki w Ciechanowie - warto z nich korzystać?
Bywają trudne i palące sytuacje, kiedy pieniądze są potrzebne natychmiast. Nie ma czasu na zbieranie licznych dokumentów w celu wzięcia kredytu i przechodzenia długiej weryfikacji w banku. Wtedy jedyn

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Konkurs „CIECHANÓW w obiektywie – cztery pory roku"
Oddział Ciechanowski Stowarzyszenia Autorów Polskich organizuje całoroczny konkurs fotograficzny, którego tematem jest Ciechanów o różnych porach roku. Prace będzie można…
DaVinci KIDS - mnóstwo atrakcji dla najmłodszych
DaVinci KIDS ma ona ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni i została zaprojektowana tak, aby pobudzać wyobraźnię dzieci

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 24 października 2017 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Która instytucja najlepiej promuje swoją ofertę spędzenia wolnego czasu w trakcie zimowych ferii?
Zarząd osiedla
Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki
COEK Studio
MOSiR
Szkoła
Żadna z powyższych

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl