Nietrzeźwa 37-latka wjechała samochodem na plażę i ugrzęzła...
dodał: Sylwester,2017-08-01

37-letnia kobieta mając blisko 2 promile alkoholu wjechała samochodem na plażę kąpieliska Krubin. Została zatrzymana przez policjanta z Ciechanowa, który w czasie wolnym od służby wypoczywał z dziećmi nad akwenem wodnym.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 31.07.2017r. ok. godz. 11:00. Uwagę policjanta wypoczywającego z dziećmi w czasie wolnym od służby nad akwenem wodnym w Krubinie, zwrócił głośny pisk opon dochodzący od strony ulicy Sońskiej a po chwili z dużą prędkością na plażę wjechał samochód marki Mazda. Pojazd zatrzymał się na środku plaży grzęznąc w piasku. Z pojazdu wysiadła kobieta, której zachowanie wskazywało na to, iż jest nietrzeźwa i po chwili próbowała wyjechać z plaży. Policjant będący na miejscu uniemożliwił kobiecie dalszą jazdę oraz za pośrednictwem Dyżurnego jednostki wezwał na miejsce patrol Policji.

Kierującą 37-letnią mieszkankę Ciechanowa przewieziono do KPP celem wykonania czynności, przeprowadzone badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zdarzenie mogło okazać się tragiczne w skutkach, gdyby nie wczesna pora i warunki pogodowe, które spowodowały, że na plaży nie było jeszcze wypoczywających.

Kolejni nietrzeźwi kierujący zatrzymani

W sobotę i poniedziałek ( 28 i 31 lipca 2017) ciechanowscy Policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących. Mężczyźni mieli ponad 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 29.07.2017r. ok. godz. 18:00 w Ciechanowie na ul. Harcerskiej patrol Policji zatrzymał do kontroli pojazd Renault Megane, którego 52-letni kierujący mieszkaniec gminy Opinogóra Górna znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, pojazd został odholowany na parking strzeżony.
W dniu 31.07.2017r. ok. godz. 15:30 w Ciechanowie na ul. Sońskiej patrol Policji zatrzymał do kontroli pojazd Renault Kangoo, którego 43-letni kierujący mieszkaniec Ciechanowa znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, pojazd został odholowany na parking strzeżony.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na min. 3 lata oraz nawiązka w wys. 5 tys. zł.

 

 

 

asp.szt. Bożena Kuklakpowrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Nowa inwestycja w Glinojecku
Rusza pierwszy etap produkcji w największej w Polsce fabryce systemów kominowych Na początku września firma Jawar rozpoczyna pierwszy etap produkcji…
Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?
Każdy człowiek stara się stworzyć bezpieczny i szczęśliwy dom, który nie będzie znał trosk i zmartwień. Jednak często to nie jest łatwe zadanie

czytaj więcej
Lato czasem inwestycji
Nowy dojazd do placu zabaw, kolejne ławki na pętli miejskiej

czytaj więcej
Polisa na mieszkanie i OC auta - w pakiecie taniej?
Drastyczny wzrost cen ubezpieczenia OC zmusił kierowców do poszukiwania sposobów, które pozwalają na obniżenie wysokości składki. Czy opłaca się połączyć ubezpieczenie OC z polisą mieszkaniową?

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Wojtek Gęsicki i Rafał Grząka w Opinogórze
Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza na koncert pt.: „Życiem się ciesz” w wykonaniu Wojtka Gęsickiego i Rafała Grząki, który odbędzie…
Kajaki i rowery wodne na KANAŁACH
W każdy weekend możesz skorzystać z kajaków i rowerów wodnych

czytaj więcej
Fitness na piaszczystym boisku
W każdy wakacyjny czwartek - boisko przy ul. Parkowej

czytaj więcej
Strefa Kibica przed ciechanowskim ratuszem
Polska - Dania. Oglądaj i dopinguj na Placu Jana Pawła II

czytaj więcej
Znakowanie rowerów
Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie zachęca do znakowania rowerów

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 20 sierpnia 2017 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Która instytucja najlepiej promuje swoją ofertę spędzenia wolnego czasu w trakcie zimowych ferii?
Zarząd osiedla
Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki
COEK Studio
MOSiR
Szkoła
Żadna z powyższych

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl