Nietrzeźwa 37-latka wjechała samochodem na plażę i ugrzęzła...
dodał: Sylwester,2017-08-01

37-letnia kobieta mając blisko 2 promile alkoholu wjechała samochodem na plażę kąpieliska Krubin. Została zatrzymana przez policjanta z Ciechanowa, który w czasie wolnym od służby wypoczywał z dziećmi nad akwenem wodnym.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 31.07.2017r. ok. godz. 11:00. Uwagę policjanta wypoczywającego z dziećmi w czasie wolnym od służby nad akwenem wodnym w Krubinie, zwrócił głośny pisk opon dochodzący od strony ulicy Sońskiej a po chwili z dużą prędkością na plażę wjechał samochód marki Mazda. Pojazd zatrzymał się na środku plaży grzęznąc w piasku. Z pojazdu wysiadła kobieta, której zachowanie wskazywało na to, iż jest nietrzeźwa i po chwili próbowała wyjechać z plaży. Policjant będący na miejscu uniemożliwił kobiecie dalszą jazdę oraz za pośrednictwem Dyżurnego jednostki wezwał na miejsce patrol Policji.

Kierującą 37-letnią mieszkankę Ciechanowa przewieziono do KPP celem wykonania czynności, przeprowadzone badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zdarzenie mogło okazać się tragiczne w skutkach, gdyby nie wczesna pora i warunki pogodowe, które spowodowały, że na plaży nie było jeszcze wypoczywających.

Kolejni nietrzeźwi kierujący zatrzymani

W sobotę i poniedziałek ( 28 i 31 lipca 2017) ciechanowscy Policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących. Mężczyźni mieli ponad 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 29.07.2017r. ok. godz. 18:00 w Ciechanowie na ul. Harcerskiej patrol Policji zatrzymał do kontroli pojazd Renault Megane, którego 52-letni kierujący mieszkaniec gminy Opinogóra Górna znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, pojazd został odholowany na parking strzeżony.
W dniu 31.07.2017r. ok. godz. 15:30 w Ciechanowie na ul. Sońskiej patrol Policji zatrzymał do kontroli pojazd Renault Kangoo, którego 43-letni kierujący mieszkaniec Ciechanowa znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, pojazd został odholowany na parking strzeżony.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na min. 3 lata oraz nawiązka w wys. 5 tys. zł.

 

 

 

asp.szt. Bożena Kuklakpowrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Profesjonalna ochrona w Londynie - Best Security Group
Profesjonalna ochrona w Londynie - Best Security Group Londyn to w tym momencie miasto multikulturowe, pełne przybyszów z wielu zakątków…
Jakie obowiązki musi spełnić właściciel samochodu?
Niedbalstwo może się skończyć dość kiepsko. O czym trzeba pamiętać?

czytaj więcej
Kradzież karty płatniczej. Co zrobić?
Obecnie niemalże każdy z nas posiada kartę płatniczą. Dzięki niej możemy łatwo i wygodnie płacić w sklepach, wypłacać gotówkę, a nawet płacić w internecie. Jak podaje Narodowy Bank Polski, codziennie

czytaj więcej
Pożyczki w Ciechanowie - warto z nich korzystać?
Bywają trudne i palące sytuacje, kiedy pieniądze są potrzebne natychmiast. Nie ma czasu na zbieranie licznych dokumentów w celu wzięcia kredytu i przechodzenia długiej weryfikacji w banku. Wtedy jedyn

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Konkurs „CIECHANÓW w obiektywie – cztery pory roku"
Oddział Ciechanowski Stowarzyszenia Autorów Polskich organizuje całoroczny konkurs fotograficzny, którego tematem jest Ciechanów o różnych porach roku. Prace będzie można…
DaVinci KIDS - mnóstwo atrakcji dla najmłodszych
DaVinci KIDS ma ona ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni i została zaprojektowana tak, aby pobudzać wyobraźnię dzieci

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 24 października 2017 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Która instytucja najlepiej promuje swoją ofertę spędzenia wolnego czasu w trakcie zimowych ferii?
Zarząd osiedla
Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki
COEK Studio
MOSiR
Szkoła
Żadna z powyższych

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl