Nietrzeźwa 37-latka wjechała samochodem na plażę i ugrzęzła...
dodał: Sylwester,2017-08-01

37-letnia kobieta mając blisko 2 promile alkoholu wjechała samochodem na plażę kąpieliska Krubin. Została zatrzymana przez policjanta z Ciechanowa, który w czasie wolnym od służby wypoczywał z dziećmi nad akwenem wodnym.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 31.07.2017r. ok. godz. 11:00. Uwagę policjanta wypoczywającego z dziećmi w czasie wolnym od służby nad akwenem wodnym w Krubinie, zwrócił głośny pisk opon dochodzący od strony ulicy Sońskiej a po chwili z dużą prędkością na plażę wjechał samochód marki Mazda. Pojazd zatrzymał się na środku plaży grzęznąc w piasku. Z pojazdu wysiadła kobieta, której zachowanie wskazywało na to, iż jest nietrzeźwa i po chwili próbowała wyjechać z plaży. Policjant będący na miejscu uniemożliwił kobiecie dalszą jazdę oraz za pośrednictwem Dyżurnego jednostki wezwał na miejsce patrol Policji.

Kierującą 37-letnią mieszkankę Ciechanowa przewieziono do KPP celem wykonania czynności, przeprowadzone badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zdarzenie mogło okazać się tragiczne w skutkach, gdyby nie wczesna pora i warunki pogodowe, które spowodowały, że na plaży nie było jeszcze wypoczywających.

Kolejni nietrzeźwi kierujący zatrzymani

W sobotę i poniedziałek ( 28 i 31 lipca 2017) ciechanowscy Policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących. Mężczyźni mieli ponad 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

W dniu 29.07.2017r. ok. godz. 18:00 w Ciechanowie na ul. Harcerskiej patrol Policji zatrzymał do kontroli pojazd Renault Megane, którego 52-letni kierujący mieszkaniec gminy Opinogóra Górna znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, pojazd został odholowany na parking strzeżony.
W dniu 31.07.2017r. ok. godz. 15:30 w Ciechanowie na ul. Sońskiej patrol Policji zatrzymał do kontroli pojazd Renault Kangoo, którego 43-letni kierujący mieszkaniec Ciechanowa znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, pojazd został odholowany na parking strzeżony.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na min. 3 lata oraz nawiązka w wys. 5 tys. zł.

 

 

 

asp.szt. Bożena Kuklakpowrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Można wierzyć w ludzi
W ostatnich kilku dniach do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zgłosiło się czterech uczciwych znalazców portfeli z pieniędzmi i dokumentów.…
Wątroba: na jakie dolegliwości jest narażona?
Wątroba spełnia szereg funkcji, a nękające ją choroby i dolegliwości mają negatywny wpływ na ogólny stan naszego zdrowia

czytaj więcej
Nieoczywiste korzyści z ocieplenia poddasza pianą PUR
Prawidłowo nałożona izolacja pianowa jest bardzo trwała i odporna na procesy, które przyspieszają starzenie wełny

czytaj więcej
Funkcjonalna pompa do oczka wodnego
Czym powinna charakteryzować się dobra pompa?

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Opinogóra: Wiersze przy lampie naftowej
Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza na dziewiąte spotkanie z cyklu „Wiersze przy lampie naftowej”, które odbędzie się 22 kwietnia 2018…
XII Płocka Noc Kabaretowa Jedziemy na Mundial
Już po raz XII najlepsze polskie kabarety zjadą do Płocka, aby bawić publiczność w jednym z najpiękniej położonych amfiteatrów w Polsce oraz przed telewizorami

czytaj więcej
DaVinci KIDS - mnóstwo atrakcji dla najmłodszych
DaVinci KIDS ma ona ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni i została zaprojektowana tak, aby pobudzać wyobraźnię dzieci

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 21 kwietnia 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl