Co w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania stanowi zagrożenie?
dodał: Bartek,2017-09-03

Na podstawie analizy zagrożenia w rejonie, zgłoszeń od mieszkańców oraz wniosków z debat i konsultacji społecznych przeprowadzonych w pierwszej połowie roku policja zdiagnozowała zagrożenia w poszczególnych częściach Ciechanowa oraz okolicznych miejscowościach. Dzielnicowi poszczególnych rejonów służbowych swoje cele potraktują priorytetowo aby poprawić stan bezpieczeństwa oraz komfort życia mieszkańców.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 1 (ul. Powstańców Wielkopolskich, Wojska Polskiego, Przasnyska, Gruduska, Pułtuska, 17 Stycznia) na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:

• Spożywanie alkoholu wbrew zakazowi w rejonie sklepów przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Ciechanowie.
• Gromadzenie się osób bezdomnych w rejonie pustostanu przy ul. Wojska Polskiego 61 w Ciechanowie.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 2 (ulice 17 Stycznia, Gostkowska ) na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:

• Kradzieże mienia sklep „Biedronka” ul. 17 Stycznia.
• Gromadzenie się młodzieży, spożywanie alkoholu wbrew zakazowi i środków odurzających przy ul. Broniewskiego.
• Spożywanie alkoholu, zakłócenia ciszy nocnej i porządku publicznego , naruszanie przepisów ruchu drogowego przez kierujących przy ul. A. Asnyka.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 3 ( ulice 11-go Pułku Ułanów Legionowych, Pułtuska, Armii Krajowej, Rzeczkowska ), na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:

• Zakłócanie porządku publicznego oraz spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych rej. sklepu przy ul. Armii Krajowej.
• Kradzieże sklepowe przy ul. Pułtuskiej.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 4 ( centrum ) na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:

• Ciechanów ul. Małgorzacka – gromadzenie się osób bezdomnych w pustostanie. Ograniczenie w powyższym miejscu zjawisk negatywnych takich jak niszczenie mienia, kradzieże, wyeliminowanie gromadzenia się osób bezdomnych.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 5 (ul. Batalionów Chłopskich, Gwardii Ludowej, Pułtuska, Armii Krajowej, Kamińskiego, św. Anny, św. Marka, Rzeczkowska, Ranieckiej) na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należy:

• Spożywanie alkoholu wbrew zakazowi w rejonie bloków 14A i 16 A przy ul. Gwardii Ludowej.

Do najpoważniejszego zagrożenia, które stało się problemem mieszkańców rejonu służbowego nr 6 w Ciechanowie, tj. osiedle Osada Fabryczna , na które należy zwrócić uwagę i dążyć do jego eliminacji jest:
• zakłócanie porządku i ciszy nocnej na osiedlu Osada Fabryczna

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 7 (Bloki) należą:
• Ciechanów ul. Narutowicza, Moniuszki – spożywanie alkoholu w miejscach objętych zakazem w rejonie sklepów monopolowych oraz w rejonie klatek schodowych i podwórek szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych,

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 8 ( ulice Sienkiewicza, Wyzwolenia, Gojawiczyńskiej), na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• Umieszczanie graffiti na składach pociągów bocznicy kolejowej, uszkadzanie i kradzieże mienia oraz przechodzenie przez torowiska w miejscach niedozwolonych.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 9 ( Osiadle Śmiecin, Zachód, Szczurzyn ) należą:
• Przechodzenie przez torowisko, pod wiaduktem w rejonie ul. Płockiej
• Kradzieże z włamaniem, uszkodzenia mienia na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Kolejarz” i „Śmiecin”

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie nr 10 (gmina Ciechanów), na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• spożywanie alkoholu w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Rutki Marszewice
• gromadzenie się młodzieży w godzinach wieczorno - nocnych w rejonie w/w sklepu oraz przystanku autobusowego w m. Rutki Marszewice. Ograniczenie i wyeliminowanie naruszeń porządku prawnego w postaci spożywania alkoholu oraz zaśmiecania, a także zakłócania spokoju, porządku publicznego i spoczynku nocnego w w/w miejscowości.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w gminie Gołymin-Ośrodek, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• spożywanie alkoholu w miejscach objętych zakazem, a w szczególności w rejonie sklepów spożywczych we Wróblewie

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w gminie Grudusk, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• spożywanie alkoholu w rejonie sklepu spożywczego w m. Grudusk oraz na parkingu w rejonie parafii.
• Przekraczanie dozwolonej prędkości w Grudusku na ul. Ciechanowskiej.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w gminie Ojrzeń, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• niszczenie mienia w budynku po byłej szkole w miejscowości Luberadz

Do głównych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym dzielnicowego gminy Opinogóra Górna, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• Spożywanie alkoholu w miejscach objętych zakazem ( w szczególności w rejonach sklepów spożywczych ) w miejscowościach Wola Wierzbowska i Kołaczków.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w gminie Regimin, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• spożywanie alkoholu w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Zeńbok
• biegające bez uwięzi psy w miejscowości Szulmierz

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w gminie Sońsk, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• uszkodzenia i kradzieże mienia, spożywanie alkoholu w godzinach wieczorowo nocnych w rejonie dworców PKP i szlaków kolejowych w miejscowościach Gąsocin i Gołotczyzna.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń na terenie miasta i gminy Glinojeck, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• spożywanie alkoholu oraz zakłócenia porządku publicznego w rejonie bloku przy ul. Fabrycznej, ul. Polnej, ul. Południowej oraz za Ośrodkiem Zdrowia przy ul. Targowej.

 

 

 

KPP Ciechanów

 powrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Nowe pociągi Kolei Mazowieckich
To będą największe zakupy w historii polskich spółek kolejowych. Koleje Mazowieckie podpisały umowę ramową na zakup 71 elektrycznych zespołów trakcyjnych.…
Miasto przyznało stypendia artystyczne dla uczniów
Stypendium artystyczne na 2018 rok zostało przyznane pięciorgu uczniom

czytaj więcej
Obraz z wodospadem – dekoracja, która ożywi Twój wystrój
Stylowa dekoracja przestrzeni może nam pomóc w stworzeniu przytulnego i miłego nastroju

czytaj więcej
Zwierzęce motywy, czyli efektowne fototapety z pazurem
Dzięki nowoczesnym, prostym oraz szybkim w montażu rozwiązaniom nie musimy już dłużej mieszkać w monotonnym i niewyróżniającym się niczym szczególnym wnętrzu

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Wieczór z zespołem „Atle Blues Band”
Historyczna ciechanowska formacja, której początki sięgają roku 1967. Upłynęło równo pół wieku i „chłopcy” pojawili się znowu razem w mieście,…
Muzyczny wieczór i spotkanie z Janem Pietrzakiem
Jego najnowsza książka „Z PRL-u… do Polski” to autobiografia artystyczna, wydana z okazji 80. urodzin. Książka również pojawi się w trakcie spotkania

czytaj więcej
Z pamięcią i modlitwą za chorych
Msze święte w intencji chorych oraz osób starszych i ich bliskich, spotkania przy różańcu, adoracja i nabożeństwo drogi krzyżowej - te wydarzenia zaplanowano podczas rekolekcji w szpitalu

czytaj więcej
Lodowisko
Lodowisko czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10.00-21.00

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 22 stycznia 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl