Co w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania stanowi zagrożenie?
dodał: Bartek,2017-09-03

Na podstawie analizy zagrożenia w rejonie, zgłoszeń od mieszkańców oraz wniosków z debat i konsultacji społecznych przeprowadzonych w pierwszej połowie roku policja zdiagnozowała zagrożenia w poszczególnych częściach Ciechanowa oraz okolicznych miejscowościach. Dzielnicowi poszczególnych rejonów służbowych swoje cele potraktują priorytetowo aby poprawić stan bezpieczeństwa oraz komfort życia mieszkańców.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 1 (ul. Powstańców Wielkopolskich, Wojska Polskiego, Przasnyska, Gruduska, Pułtuska, 17 Stycznia) na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:

• Spożywanie alkoholu wbrew zakazowi w rejonie sklepów przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Ciechanowie.
• Gromadzenie się osób bezdomnych w rejonie pustostanu przy ul. Wojska Polskiego 61 w Ciechanowie.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 2 (ulice 17 Stycznia, Gostkowska ) na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:

• Kradzieże mienia sklep „Biedronka” ul. 17 Stycznia.
• Gromadzenie się młodzieży, spożywanie alkoholu wbrew zakazowi i środków odurzających przy ul. Broniewskiego.
• Spożywanie alkoholu, zakłócenia ciszy nocnej i porządku publicznego , naruszanie przepisów ruchu drogowego przez kierujących przy ul. A. Asnyka.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 3 ( ulice 11-go Pułku Ułanów Legionowych, Pułtuska, Armii Krajowej, Rzeczkowska ), na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:

• Zakłócanie porządku publicznego oraz spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych rej. sklepu przy ul. Armii Krajowej.
• Kradzieże sklepowe przy ul. Pułtuskiej.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 4 ( centrum ) na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:

• Ciechanów ul. Małgorzacka – gromadzenie się osób bezdomnych w pustostanie. Ograniczenie w powyższym miejscu zjawisk negatywnych takich jak niszczenie mienia, kradzieże, wyeliminowanie gromadzenia się osób bezdomnych.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 5 (ul. Batalionów Chłopskich, Gwardii Ludowej, Pułtuska, Armii Krajowej, Kamińskiego, św. Anny, św. Marka, Rzeczkowska, Ranieckiej) na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należy:

• Spożywanie alkoholu wbrew zakazowi w rejonie bloków 14A i 16 A przy ul. Gwardii Ludowej.

Do najpoważniejszego zagrożenia, które stało się problemem mieszkańców rejonu służbowego nr 6 w Ciechanowie, tj. osiedle Osada Fabryczna , na które należy zwrócić uwagę i dążyć do jego eliminacji jest:
• zakłócanie porządku i ciszy nocnej na osiedlu Osada Fabryczna

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 7 (Bloki) należą:
• Ciechanów ul. Narutowicza, Moniuszki – spożywanie alkoholu w miejscach objętych zakazem w rejonie sklepów monopolowych oraz w rejonie klatek schodowych i podwórek szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych,

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 8 ( ulice Sienkiewicza, Wyzwolenia, Gojawiczyńskiej), na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• Umieszczanie graffiti na składach pociągów bocznicy kolejowej, uszkadzanie i kradzieże mienia oraz przechodzenie przez torowiska w miejscach niedozwolonych.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym nr 9 ( Osiadle Śmiecin, Zachód, Szczurzyn ) należą:
• Przechodzenie przez torowisko, pod wiaduktem w rejonie ul. Płockiej
• Kradzieże z włamaniem, uszkodzenia mienia na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Kolejarz” i „Śmiecin”

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w rejonie nr 10 (gmina Ciechanów), na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• spożywanie alkoholu w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Rutki Marszewice
• gromadzenie się młodzieży w godzinach wieczorno - nocnych w rejonie w/w sklepu oraz przystanku autobusowego w m. Rutki Marszewice. Ograniczenie i wyeliminowanie naruszeń porządku prawnego w postaci spożywania alkoholu oraz zaśmiecania, a także zakłócania spokoju, porządku publicznego i spoczynku nocnego w w/w miejscowości.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w gminie Gołymin-Ośrodek, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• spożywanie alkoholu w miejscach objętych zakazem, a w szczególności w rejonie sklepów spożywczych we Wróblewie

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w gminie Grudusk, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• spożywanie alkoholu w rejonie sklepu spożywczego w m. Grudusk oraz na parkingu w rejonie parafii.
• Przekraczanie dozwolonej prędkości w Grudusku na ul. Ciechanowskiej.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w gminie Ojrzeń, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• niszczenie mienia w budynku po byłej szkole w miejscowości Luberadz

Do głównych problemów i zagrożeń w rejonie służbowym dzielnicowego gminy Opinogóra Górna, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• Spożywanie alkoholu w miejscach objętych zakazem ( w szczególności w rejonach sklepów spożywczych ) w miejscowościach Wola Wierzbowska i Kołaczków.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w gminie Regimin, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• spożywanie alkoholu w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Zeńbok
• biegające bez uwięzi psy w miejscowości Szulmierz

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń w gminie Sońsk, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• uszkodzenia i kradzieże mienia, spożywanie alkoholu w godzinach wieczorowo nocnych w rejonie dworców PKP i szlaków kolejowych w miejscowościach Gąsocin i Gołotczyzna.

Do najpoważniejszych problemów i zagrożeń na terenie miasta i gminy Glinojeck, na które należy zwrócić uwagę i wyeliminować w przyszłości należą:
• spożywanie alkoholu oraz zakłócenia porządku publicznego w rejonie bloku przy ul. Fabrycznej, ul. Polnej, ul. Południowej oraz za Ośrodkiem Zdrowia przy ul. Targowej.

 

 

 

KPP Ciechanów

 powrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Kradzież karty płatniczej. Co zrobić?
Obecnie niemalże każdy z nas posiada kartę płatniczą. Dzięki niej możemy łatwo i wygodnie płacić w sklepach, wypłacać gotówkę, a…
Pożyczki w Ciechanowie - warto z nich korzystać?
Bywają trudne i palące sytuacje, kiedy pieniądze są potrzebne natychmiast. Nie ma czasu na zbieranie licznych dokumentów w celu wzięcia kredytu i przechodzenia długiej weryfikacji w banku. Wtedy jedyn

czytaj więcej
Co w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania stanowi zagrożenie?
Policja zdiagnozowała zagrożenia w poszczególnych częściach Ciechanowa oraz okolicznych miejscowościach

czytaj więcej
Nowa inwestycja w Glinojecku
Rusza pierwszy etap produkcji w największej w Polsce fabryce systemów kominowych

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Konsultacje Programu współpracy Gminy Miejskiej Ciechanów z organizacjami pozarządowymi
Organizacje pozarządowe mogą składać konkretne propozycje zapisów do programu od 23 sierpnia do 22 września. W konsultacjach mogą wziąć udział…
Znakowanie rowerów
Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie zachęca do znakowania rowerów

czytaj więcej
Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki zaprasza
Rozpoczęły się zapisy na zajęcia oraz do klubów zainteresowań

czytaj więcej
SASHA BOOLE WYDAŁ PŁYTĘ, WYSTĄPI W Ciechanowie
3 października Sasha wystąpi w Zgrzycie

czytaj więcej
Konkurs „CIECHANÓW w obiektywie – cztery pory roku"
Zaprezentuj różnorodny charakter miasta w czterech porach roku

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 22 września 2017 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Która instytucja najlepiej promuje swoją ofertę spędzenia wolnego czasu w trakcie zimowych ferii?
Zarząd osiedla
Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki
COEK Studio
MOSiR
Szkoła
Żadna z powyższych

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl