Restauracja McDonald’s® w Ciechanowie otwarta!
dodał: Wojtek,2017-10-30

W czwartek 26 października w Ciechanowie rozpoczęła działalność restauracja McDonald’s. Nowy lokal powstał przy pętli miejskiej w pobliżu osiedla Jeziorko. Jak nas poinformowało biuro prasowe firmy, goście będą mieli możliwość zamawiania produktów z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé®. Zmotoryzowani mogą skorzystać z linii McDrive oraz dużego parkingu.

Nowy lokal mieści się przy ul. Rzeczkowskiej 36. Nowoczesną architekturę budynku restauracji uzupełnia ciekawy wystrój wnętrza i umeblowanie z dobrze dobranym stylowym oświetleniem. Całość utrzymana jest w naturalnych barwach: brązach, zieleni i bieli. W realizacji wykorzystane zostały materiały naturalne, kamień i drewno. Na sali jadalnej znajduje się 81 miejsc siedzących, w tym 20 w strefie McCafé. Kolejne 88 znajduje się na zewnętrznym ogródku.

Restauracja oraz linia McDrive będą czynne w godzinach 7:00 – 23:00. W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje popularna oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s.
Sprawną obsługę gości zapewnia 50 pracowników, w tym 12 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego internetu.

Inwestycja właściciela marki McDonald's była od lat tematem różnych dywagacji. Pojawiały się plotki o budowie, kupnie działki, często pojawiała się lokalizacja "przy orle". Tymczasem firma dopiero niedawno podjęła decyzję o inwestycji, która zakończyła się w październiku 2017. W pierwszych dniach funkcjonowania restauracji, do Ciechanowa przyjeżdżały już autokary ze szkół z okolicznych miejscowości, a na portalach społecznościowych pojawiły się setki zdjęć użytkowników zdowolonych z możliwości jedzenia w McDonald's. Lokalni przedsiębiorcy już zastanawiają się, jak popularność tej sieciówki przełoży się na rozwój ich lokalnego biznesu. W Ciechanowie Ciechanowie funkcjonują już centra handlowe, które odebrały klientów sklepom zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta, z drugiej strony przyciągnęły do miasta klientów z okolicznych miejscowości. Mrówka, Marcredo, a teraz Mc Donald's są magnesem, który przyciąga rzesze klientów, czas pomysleć jak sprawić, by przyjezdni pozostawiali w mieście jeszcze więcej pieniędzy.

 

 

 

 

źródło:
Biuro prasowe McDonald’s Polska/własne 
 

 


 powrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Kilka rzeczy, których nie wiesz o Nike
Amerykańska firma, której przed laty udało się przełamać hegemonię Adidasa i Pumy na rynku obuwia sportowego, jest powszechnie znana. Ma…
Można wierzyć w ludzi
Bardzo optymistycznie brzmi informacja, którą otrzymaliśmy z ciechanowskiej komendy!

czytaj więcej
Wątroba: na jakie dolegliwości jest narażona?
Wątroba spełnia szereg funkcji, a nękające ją choroby i dolegliwości mają negatywny wpływ na ogólny stan naszego zdrowia

czytaj więcej
Nieoczywiste korzyści z ocieplenia poddasza pianą PUR
Prawidłowo nałożona izolacja pianowa jest bardzo trwała i odporna na procesy, które przyspieszają starzenie wełny

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Konkurs na najładniejszą posesję
W ramach 21. edycji konkursu ciechanowskie ogródki i balkony można zgłaszać do 31 lipca. Ustalono cztery kategorie: „Budynki mieszkalne wielorodzinne”,…

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 21 czerwca 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl