Wygraj kartę podarunkową na masaż!
dodał: Sylwester,2017-12-12

Świąteczny Konkurs portalu ciechanowonline.pl

oraz Gabinetu Masażu Łukasza SiwanowiczaZapraszamy do wzięcia udziału w naszym Konkursie Mikołajkowym. Do zdobycia mamy 2 KARTY UPOMINKOWE, każda o wartości 50 zł na masaż relaksacyjny w Gabinecie Masażu mieszczącym się w Ciechanowie przy ul. ul. Spółdzielczej 2. To już kolejny rok, kiedy wraz z Gabinetem Masażu Łukasza Siwanowicza zapraszamy do skorzystania z jego usług, które poprawią nastrój ale i ulżą w bólach kręgosłupa...


Krótkie dni, chłód, deszcz i śnieg które nas otaczają sprawiają, że tęsknimy za słońcem, ciepłem i odpoczynkiem. Dzięki udziałowi w naszym konkursie będzie można podarować sobie albo bliskiej osobie odrobinę lata zimą. Relaksacyjny masaż jest w "zasięgu" Twojego maila. Spróbuj i przekonaj się, że warto podarować sobie spokój.  


Co zrobić aby zdobyć Kartę Upominkową, którą możesz wykorzystać osobiście, bądź podarować komuś jako prezent? Wystarczy przesłać zgłoszenie na nasz adres konkurs@ciechanowonline.pl wraz z odpowiedzią na zadanie konkursowe oraz swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu kontaktowego. 
 
 
 

 
Zadanie konkursowe:

Gabinet Masażu Łukasz Siwanowicz oprócz masaży oferuje również inną usługę, która przynosi ulgę cierpiącym na ból
- jest to fala uderzeniowa.
 
Pytanie konkursowe: wymień przynajmniej 3 schorzenia, w których fala uderzeniowa przynosi ulgę.
  
Podpowiedź znajdziesz na stronie
www.masazeciechanow.pl oraz Facebook'u


Szansa na dodatkowe punkty!

Jeśli jesteś fanem naszego portalu lub strony Gabinetu Masażu na Facebook'u, w temacie wiadomości dopisz hasło "LUBIĘ TO", uzyskasz dzięki temu dodatkową szansę zdobycia nagrody, gdyż Twoje zgłoszenie będzie traktowane podwójnie. 
 


Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@ciechanowonline.pl do środy 20 grudnia 2017 do godziny 12.00. W treści maila prosimy podać imię i nazwisko oraz telefon osoby zgłaszającej się do konkursu, ewentualnie hasło "Lubię to", jeśli polubiłeś ciechanowonline lub Gabinet Masażu na Facebook'u. 


Zwycięzców konkursu poinformujemy o zdobyciu nagrody telefonicznie oraz mailowo, najpóźniej 22 grudnia 2017. KARTA UPOMINKOWA o wartości 50 zł będzie mogła zostać  wykorzystana po uprzednim uzgodnieniu terminu realizacji, jednak nie później niż 31 stycznia 2018. KARTA UPOMINKOWA może być wykorzystana przez osobę inną niż zwycięzca Konkursu Mikołajkowego organizowanego przez portal ciechanowonline.pl oraz Gabinet Masażu Łukasz Siwanowicz. KARTĘ UPOMINKOWĄ będzie można odebrać osobiście w Gabinecie Masażu przy ul. Spółdzielczej 2.

 
 
 
 
 


 
Na podstawie art.10 ust. 2 ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) udostępnienie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej od OneOnline.pl, operatora portalu ciechanowonline.pl, informacji dotyczącej rozstrzygnięcia Konkursu Mikołajkowego organizowanego przez portal ciechanowonline.pl oraz Gabinet Masażu Łukasz Siwanowicz, w rozumieniu art. 2 pkt 2 wymienionej wyżej ustawy. 
 

 powrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Pomysły na uatrakcyjnienie ogrodu
Wiele osób marzy o własnym ogrodzie - to w końcu doskonałe miejsce na odpoczynek. Jednak niektórzy w pewnym momencie nie…
Wymień AZBEST na CREATON! Konkurs wystartował
Na uczestników czeka nagroda w postaci płyty falistej z włóknocementu marki CREATON

czytaj więcej
Kilka rzeczy, których nie wiesz o Nike
Charakterystyczne logo Nike to nic innego jak jedno ze skrzydeł bogini. Kosztowało zaledwie 35 dolarów: tyle otrzymała za nie 28-letnia studentka, która je zaprojektowała

czytaj więcej
Można wierzyć w ludzi
Bardzo optymistycznie brzmi informacja, którą otrzymaliśmy z ciechanowskiej komendy!

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Konkurs na najładniejszą posesję
W ramach 21. edycji konkursu ciechanowskie ogródki i balkony można zgłaszać do 31 lipca. Ustalono cztery kategorie: „Budynki mieszkalne wielorodzinne”,…

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 17 lipca 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


Realizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl