Jakie jest idealne miejsce pracy dla freelancera?
dodał: Sylwester,2017-12-23

Praca w domowym zaciszu zdaje się być spełnieniem marzeń. Tylko feelancerzy widzą, jak jest naprawdę. Sprawdź jakie jest najlepsze miejsce pracy dla freelancera.

Wbrew obiegowej opinii wolni strzelcy wcale nie mają tak kolorowo jak mogłoby się wydawać, a praca w domu często okazuje się niemalże przekleństwem freelancera. Poznaj wady i zalety różnych miejsc pracy wolnego strzela i zobacz jakie jest najlepsze miejsce pracy dla freelancera.

Przegląd miejsc pracy freelancera:

Praca w domu

Osoby pracujące w stacjonarnie uważają, że praca w domu z pewnością byłaby spełnieniem ich marzeń. Rzeczywistość często okazuje się zupełnie inna. Poznaj wady i zalety pracy w domu.

Zalety

Jedną z głównych zalet pracy w domu jest całkowita prywatność. Można pracować w kapciach, w piżamie czy w ubraniach przeznaczonych do chodzenia po domu. Ponadto pracując w mieszkaniu można samodzielnie ustalać godziny swojej pracy. Warto także wspomnieć, że freelancerzy pracujący w ten sposób nie są w jakikolwiek sposób oceniani za swój wygląd, lecz za wykonaną pracę.

Wady

Niestety praca w domu niesie za sobą pewne niedogodności, bowiem freelancerzy pracujący w zaciszu własnego mieszkania są bardziej podatni na znużenie co stanowczo nie sprzyja efektywnej pracy. Ponadto liczne pokusy (takie jak serial w telewizji, spotkanie ze znajomymi, chęć wykonywania obowiązków domowych) mogą skutecznie odciągać ich od koniecznych do wykonania zadań.

Praca w plenerze

Zalety

Świeże powietrze, kojące odgłosy natury, a także przebywanie poza domem to jest to, czego często potrzebują freelancerzy. Dodatkowym plusem jest to, że przestrzeń nie stanowi żadnego problemu dla wolnego strzelca dzięki czemu może on pracować z dowolnego miejsca na ziemi.

Wady

Pracując w plenerze musimy liczyć się z niekorzystnymi warunkami pogodowymi, ponadto nie wszędzie będziemy mieli dostęp do Internetu czy energii elektrycznej. Ponadto pracując na dworze narażamy się na niebezpieczeństwa takie jak uszkodzenia komputera na przykład poprzez przypadkowe uderzenie piłką przez przechodniów.

Praca w kawiarni

Zalety

Praca w kawiarni niesie za sobą liczne zalety. Zaletami pracy w kawiarni są miedzy innymi: dostęp do prądu, do Internetu, a także do aromatycznej kawy i pożywienia. Ponadto praca w kawiarni zapewnia nam kontakt z innymi ludźmi, na którego brak narzekają liczni freelancerzy.

Wady

Nie każda kawiarnie umożliwia swobodny dostęp do prądu czy Internetu. Ponadto niektórym może przeszkadzać tłoczna kawiarnia, a to nie sprzyja efektywności w pracy.

Praca w biurze coworkingowym

W ostatnich latach biura coworkingowe niezwykle zyskały na popularności. Nic dziwnego wszak łączą one w sobie niemalże wszystkie zalety pozostałych miejsc pracy freelancera. Kontakt z ludźmi, spokój, dostęp do prądu i Internetu, wygoda, a także motywacja do pracy związana z wyjściem z domu jest tym czego pragną liczni freelancerzy. Wybierając biuro coworkingowe powinniśmy kierować się zarówno korzystną lokalizacją jak i wysokim standardem biura. Biura coworkingowe o wysokim standardzie znajdziemy miedzy innymi na stronie http://www.omnioffice.pl/ powrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Można wierzyć w ludzi
W ostatnich kilku dniach do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zgłosiło się czterech uczciwych znalazców portfeli z pieniędzmi i dokumentów.…
Wątroba: na jakie dolegliwości jest narażona?
Wątroba spełnia szereg funkcji, a nękające ją choroby i dolegliwości mają negatywny wpływ na ogólny stan naszego zdrowia

czytaj więcej
Nieoczywiste korzyści z ocieplenia poddasza pianą PUR
Prawidłowo nałożona izolacja pianowa jest bardzo trwała i odporna na procesy, które przyspieszają starzenie wełny

czytaj więcej
Funkcjonalna pompa do oczka wodnego
Czym powinna charakteryzować się dobra pompa?

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Opinogóra: Wiersze przy lampie naftowej
Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza na dziewiąte spotkanie z cyklu „Wiersze przy lampie naftowej”, które odbędzie się 22 kwietnia 2018…
XII Płocka Noc Kabaretowa Jedziemy na Mundial
Już po raz XII najlepsze polskie kabarety zjadą do Płocka, aby bawić publiczność w jednym z najpiękniej położonych amfiteatrów w Polsce oraz przed telewizorami

czytaj więcej
DaVinci KIDS - mnóstwo atrakcji dla najmłodszych
DaVinci KIDS ma ona ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni i została zaprojektowana tak, aby pobudzać wyobraźnię dzieci

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 19 kwietnia 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl