55-letnia rowerzystka zginęła na drodze
dodał: Sylwester,2018-01-08

Ciechanowska policja prowadzi czynności w związku z wypadkiem drogowym, w którym zginęła 55-letnia rowerzystka. Policja zwraca się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Do zdarzenia doszło 5 stycznia 2018 r. około godz. 7:00 na drodze krajowej nr 60 relacji Maków Mazowiecki-Ciechanów. Według wstępnych ustaleń policjantów rowerzystka jechała w kierunku m. Gołymin-Ośrodek drogą poza obszarem zabudowanym. 65-letni kierujący oplem, który jechał w tym samym kierunku potrącił rowerzystkę, która przewróciła się na jezdnię a 36-letni kierujący toyotą, który jechał za oplem uderzył w znajdującą się na jezdni rowerzystkę. Niestety kobieta zginęła na miejscu. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności w ruchu drogowym.


Działania PRĘDKOŚĆ

W piątek 5 stycznia 2018 r. policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie prowadzili działania „Prędkość”. W ramach akcji policjanci dyscyplinowali kierowców, którzy przekraczali dozwoloną prędkość. Jeden kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych w tym śmiertelnych. W związku z tym ciechanowscy policjanci 5 stycznia br. przeprowadzili działania „Prędkość”.
Funkcjonariusze sprawdzali z jaką prędkością poruszają się pojazdy m.in. w tych wskazanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Podczas działań skontrolowano 36 pojazdów w tym 15 kierowców nie zastosowało się do obowiązujących ograniczeń prędkości. Jeden kierowca rażąco przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. 21-latek w m. Wiśniewo na drodze W544 pędził z prędkością 103 km/h. Kierowca Citroena przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy oraz został ukarany mandatem i punktami karnymi.


kom. Jolanta Bym powrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:

Brak komentarzy.

Zobacz także:

Zatrzymany wandal i pijana rowerzystka


Pomysły na uatrakcyjnienie ogrodu
Wiele osób marzy o własnym ogrodzie - to w końcu doskonałe miejsce na odpoczynek. Jednak niektórzy w pewnym momencie nie…
Wymień AZBEST na CREATON! Konkurs wystartował
Na uczestników czeka nagroda w postaci płyty falistej z włóknocementu marki CREATON

czytaj więcej
Kilka rzeczy, których nie wiesz o Nike
Charakterystyczne logo Nike to nic innego jak jedno ze skrzydeł bogini. Kosztowało zaledwie 35 dolarów: tyle otrzymała za nie 28-letnia studentka, która je zaprojektowała

czytaj więcej
Można wierzyć w ludzi
Bardzo optymistycznie brzmi informacja, którą otrzymaliśmy z ciechanowskiej komendy!

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Konkurs na najładniejszą posesję
W ramach 21. edycji konkursu ciechanowskie ogródki i balkony można zgłaszać do 31 lipca. Ustalono cztery kategorie: „Budynki mieszkalne wielorodzinne”,…

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 17 lipca 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


Realizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl