Ukradł telefon wart prawie 600 zł. Piraci drogowi ukarani.
dodał: Krzysztof,2018-01-24

Zatrzymany złodziej telefonu

Ciechanowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży telefonu. 29-letni mieszkaniec Ciechanowa w sklepie z telefonami podczas innych zakupów wziął z gabloty telefon komórkowy o wartości 549 zł. Za telefon jednak nie zapłacił.
Policjanci ustalili, że 29-letni mieszkaniec Ciechanowa, który dokonywał zakupu kart startowych, przy okazji ukradł telefon komórkowy, który był w gablocie. Nie płacąc za telefon wyszedł ze sklepu. Już następnego dnia policjanci zapukali do mieszkańca Ciechanowa, który miał skradziony telefon w domu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu i poddał dobrowolnie karze uzgodnionej z Prokuratorem.

Bezpieczeństwo pieszych

W trosce o bezpieczeństwo pieszych uczestników ruchu drogowego, którzy są " niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego", ciechanowscy policjanci zwracają szczególną uwagę na wykroczenia popełniane zarówno przez pieszych jak i względem pieszych.

12 stycznia br. ciechanowscy policjanci ukarali mandatami dwóch kierowców, którzy popełnili szczególnie groźne wykroczenia względem pieszych w Ciechanowie na ul. Armii Krajowej. 25-letni kierowca Audi ominął pojazd, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu. 25-latek otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł i 10 pkt karnych. Drugie wykroczenie polegało na wyprzedzaniu na przejściu dla pieszych. 45-letni kierowca opla otrzymał mandat w wysokości 200 zł i 10 pkt karnych. 16 stycznia br. tym razem w Ciechanowie na ul. Płońskiej 45-letni kierowca BMW został ukarany za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych lub bezpośrednio przed nim. Miniony weekend to kolejne dwa przypadki nieodpowiedzialnego zachowania. Policjanci skierowali dwa wnioski o ukaranie na kierowców którzy w Ciechanowie na ul. Armii Krajowej wyprzedzali na przejściu dla pieszych.
Policjanci zwracają również szczególną uwagę na to czy piesi poruszając się po zmroku poza teren zabudowanym są wyposażeni w elementy odblaskowe. W minionym tygodniu ujawnili 7 takich pieszych, wobec których zastosowano środki prawne a także wręczono im odblaski.

kom. Jolanta Bym powrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:


Pomysły na uatrakcyjnienie ogrodu
Wiele osób marzy o własnym ogrodzie - to w końcu doskonałe miejsce na odpoczynek. Jednak niektórzy w pewnym momencie nie…
Wymień AZBEST na CREATON! Konkurs wystartował
Na uczestników czeka nagroda w postaci płyty falistej z włóknocementu marki CREATON

czytaj więcej
Kilka rzeczy, których nie wiesz o Nike
Charakterystyczne logo Nike to nic innego jak jedno ze skrzydeł bogini. Kosztowało zaledwie 35 dolarów: tyle otrzymała za nie 28-letnia studentka, która je zaprojektowała

czytaj więcej
Można wierzyć w ludzi
Bardzo optymistycznie brzmi informacja, którą otrzymaliśmy z ciechanowskiej komendy!

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Konkurs na najładniejszą posesję
W ramach 21. edycji konkursu ciechanowskie ogródki i balkony można zgłaszać do 31 lipca. Ustalono cztery kategorie: „Budynki mieszkalne wielorodzinne”,…

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 17 lipca 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


Realizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl