Narkotyki, pożar samochodu u nietrzeźwy kierujący bez prawa jazdy
dodał: Sylwester,2018-02-12

Kryminalni z Ciechanowa zabezpieczyli ponad 50 gramów różnych narkotyków. 20-latek, który posiadał oraz sprzedawał środki odurzające i substancje psychotropowe usłyszał 9 zarzutów. Wobec zatrzymanego zastosowano dozór policji. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, że 20-latek mieszkaniec Ciechanowa może posiadać znaczne ilości narkotyków. Realizując te informacje pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Gdy policjanci odwiedzili 20-latka, mężczyzna zachowywał się nerwowo jednocześnie nie przyznawał się do posiadania jakichkolwiek narkotyków. Zachowanie mężczyzny wzbudziło jednak podejrzenia u policjantów, jak się okazało mieszkaniec Ciechanowa miał schowane w pudełku narkotyki. Policjanci znaleźli susz roślinny, biały proszek oraz skrystalizowany proszek. Substancje były już podzielone na porcje i zapakowane w folię. Dodatkowo policjanci znaleźli u młodego mężczyzny wagę elektroniczną. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje zawierają THC i amfetaminę. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków to ponad 50 gramów.

Dalsze ustalenia w tej sprawie, doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy kupowali towar od zatrzymanego. 42-latek z Ciechanowa oraz 24-latek z gminy Ciechanów usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. 20-latek natomiast usłyszał 9 prokuratorskich zarzutów związanych z posiadaniem i handlem narkotykami.
Wobec 20-latka, który handlował narkotykami, zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Mężczyzna będzie teraz stawiał się w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie 4 razy w tygodniu. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Policjanci gasili palący się pojazd

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji gasili płonący pojazd do momentu zanim przyjechała straż pożarna. Policjanci zauważyli ogień podczas patrolowania Ciechanowa. Trwają ustalenia co było przyczyną pożaru.

Wczoraj 7 lutego br. około północy funkcjonariusze z ciechanowskiej policji podczas patrolowania ulic Ciechanowa zauważyli przed blokiem przy ul. Sienkiewicza palący się pojazd. Policjanci natychmiast powiadomili straż pożarną oraz próbowali ugasić pożar używając gaśnicy samochodowej.
Ogień rozprzestrzenił się na tyle, że sami nie byli w stanie ugasić pożaru, dopiero interwencja straży pożarnej pozwoliła ostatecznie stłumić ogień. Dzięki zaangażowaniu policjantów ogień nie rozprzestrzenił się na cały samochód.

Nietrzeźwy bez uprawnień, przewoził dwie osoby

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 19-letniego kierowcę skody, który kierował samochodem pomimo braku uprawnień oraz w stanie nietrzeźwości. Z mężczyzną jechały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w piątek 9 lutego 2018 r. około godz. 19:00 w m. Ojrzeń. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Skoda Felicja, którym podróżowały trzy osoby. Jak się okazało 19-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, kierowca skody był nietrzeźwy, badanie na zawartość alkoholu wykazało blisko promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania a samochód nie miał aktualnych badań technicznych. Dodatkowo 19-latek przewoził dwie osoby.
Zachowanie kierowcy było wysoce nieodpowiedzialne. Teraz mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem.

kom. Jolanta Bympowrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:

Brak komentarzy.

Zobacz także:

Narkotyki, pobicie i kradzież...


Sezon rozliczeń w pełni
Sezon rozliczeń w pełni Jak każdy początek roku także ten mija pod hasłem rozliczeń z Urzędami Skarbowymi z dochodów uzyskanych…
Piękny uśmiech drogą do zdrowia
Na pewno zauważyłeś, że we wszelkich amerykańskich flamach, programach oraz dokumentach wszyscy mają piękne, białe i równe zęby.

czytaj więcej
Niepożądane zachowania podczas rozmowy kwalifikacyjnej
Chcąc zwiększyć swoje szanse na otrzymanie wymarzonej pracy, warto walczyć z takimi wadami jak pyszałkowatość czy brak opanowania

czytaj więcej
Kompetencje miękkie – jakie uwielbiają pracodawcy
Postęp, a co za tym idzie także zmiany na rynku pracy, kreują nowe wymagania od potencjalnych pracowników

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


I Ciechanowski Przegląd Fotograficzny
W sobotę 24 lutego o godz. 16:00 w Centrum Handlowym MRÓWKA odbędzie się I Ciechanowski Przegląd Fotograficzny zorganizowany przez Ciechanowski…
10 sekretów Marilyn Monroe
Muzeum Romantyzmu zaprasza na koncert pt. „10 sekretów Marilyn Monroe”, które opowiedziane i wyśpiewane zostaną przez Sonię Bohosiewicz. Artystce na scenie towarzyszyć będzie pianista Fabian Włodarek

czytaj więcej
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - recital
Odkryjemy miłość nieznaną, Jeszcze się tam żagiel bieli, Być kobietą – nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zabrzmią w Ciechanowie

czytaj więcej
Lodowisko
Lodowisko czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10.00-21.00

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 19 lutego 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl