Narkotyki, pożar samochodu u nietrzeźwy kierujący bez prawa jazdy
dodał: Sylwester,2018-02-12

Kryminalni z Ciechanowa zabezpieczyli ponad 50 gramów różnych narkotyków. 20-latek, który posiadał oraz sprzedawał środki odurzające i substancje psychotropowe usłyszał 9 zarzutów. Wobec zatrzymanego zastosowano dozór policji. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, że 20-latek mieszkaniec Ciechanowa może posiadać znaczne ilości narkotyków. Realizując te informacje pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Gdy policjanci odwiedzili 20-latka, mężczyzna zachowywał się nerwowo jednocześnie nie przyznawał się do posiadania jakichkolwiek narkotyków. Zachowanie mężczyzny wzbudziło jednak podejrzenia u policjantów, jak się okazało mieszkaniec Ciechanowa miał schowane w pudełku narkotyki. Policjanci znaleźli susz roślinny, biały proszek oraz skrystalizowany proszek. Substancje były już podzielone na porcje i zapakowane w folię. Dodatkowo policjanci znaleźli u młodego mężczyzny wagę elektroniczną. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje zawierają THC i amfetaminę. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków to ponad 50 gramów.

Dalsze ustalenia w tej sprawie, doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy kupowali towar od zatrzymanego. 42-latek z Ciechanowa oraz 24-latek z gminy Ciechanów usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. 20-latek natomiast usłyszał 9 prokuratorskich zarzutów związanych z posiadaniem i handlem narkotykami.
Wobec 20-latka, który handlował narkotykami, zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Mężczyzna będzie teraz stawiał się w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie 4 razy w tygodniu. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Policjanci gasili palący się pojazd

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji gasili płonący pojazd do momentu zanim przyjechała straż pożarna. Policjanci zauważyli ogień podczas patrolowania Ciechanowa. Trwają ustalenia co było przyczyną pożaru.

Wczoraj 7 lutego br. około północy funkcjonariusze z ciechanowskiej policji podczas patrolowania ulic Ciechanowa zauważyli przed blokiem przy ul. Sienkiewicza palący się pojazd. Policjanci natychmiast powiadomili straż pożarną oraz próbowali ugasić pożar używając gaśnicy samochodowej.
Ogień rozprzestrzenił się na tyle, że sami nie byli w stanie ugasić pożaru, dopiero interwencja straży pożarnej pozwoliła ostatecznie stłumić ogień. Dzięki zaangażowaniu policjantów ogień nie rozprzestrzenił się na cały samochód.

Nietrzeźwy bez uprawnień, przewoził dwie osoby

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 19-letniego kierowcę skody, który kierował samochodem pomimo braku uprawnień oraz w stanie nietrzeźwości. Z mężczyzną jechały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w piątek 9 lutego 2018 r. około godz. 19:00 w m. Ojrzeń. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Skoda Felicja, którym podróżowały trzy osoby. Jak się okazało 19-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, kierowca skody był nietrzeźwy, badanie na zawartość alkoholu wykazało blisko promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania a samochód nie miał aktualnych badań technicznych. Dodatkowo 19-latek przewoził dwie osoby.
Zachowanie kierowcy było wysoce nieodpowiedzialne. Teraz mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem.

kom. Jolanta Bympowrót

Komentarz:

Podpis:

Obrazek z kodem:

Wpisz kod:

Brak komentarzy.

Zobacz także:

Narkotyki, pobicie i kradzież...


Można wierzyć w ludzi
W ostatnich kilku dniach do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zgłosiło się czterech uczciwych znalazców portfeli z pieniędzmi i dokumentów.…
Wątroba: na jakie dolegliwości jest narażona?
Wątroba spełnia szereg funkcji, a nękające ją choroby i dolegliwości mają negatywny wpływ na ogólny stan naszego zdrowia

czytaj więcej
Nieoczywiste korzyści z ocieplenia poddasza pianą PUR
Prawidłowo nałożona izolacja pianowa jest bardzo trwała i odporna na procesy, które przyspieszają starzenie wełny

czytaj więcej
Funkcjonalna pompa do oczka wodnego
Czym powinna charakteryzować się dobra pompa?

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Opinogóra: Wiersze przy lampie naftowej
Muzeum Romantyzmu w Opinogórze zaprasza na dziewiąte spotkanie z cyklu „Wiersze przy lampie naftowej”, które odbędzie się 22 kwietnia 2018…
XII Płocka Noc Kabaretowa Jedziemy na Mundial
Już po raz XII najlepsze polskie kabarety zjadą do Płocka, aby bawić publiczność w jednym z najpiękniej położonych amfiteatrów w Polsce oraz przed telewizorami

czytaj więcej
DaVinci KIDS - mnóstwo atrakcji dla najmłodszych
DaVinci KIDS ma ona ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni i została zaprojektowana tak, aby pobudzać wyobraźnię dzieci

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 21 kwietnia 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Reklama

Logowanie


Użytkownik


Hasło

zapamiętaj mnie

rejestracja nowego użytkownika | przypomnienie hasła

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


newsletterRealizacja: E-soft

KONTAKT:

Telefon:
790 529 228
email:
redakcja@ciechanowonline.pl