Restauracja McDonald’s® w Ciechanowie otwarta!
dodał: Wojtek,2017-10-30

W czwartek 26 października w Ciechanowie rozpoczęła działalność restauracja McDonald’s. Nowy lokal powstał przy pętli miejskiej w pobliżu osiedla Jeziorko. Jak nas poinformowało biuro prasowe firmy, goście będą mieli możliwość zamawiania produktów z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé®. Zmotoryzowani mogą skorzystać z linii McDrive oraz dużego parkingu.

Nowy lokal mieści się przy ul. Rzeczkowskiej 36. Nowoczesną architekturę budynku restauracji uzupełnia ciekawy wystrój wnętrza i umeblowanie z dobrze dobranym stylowym oświetleniem. Całość utrzymana jest w naturalnych barwach: brązach, zieleni i bieli. W realizacji wykorzystane zostały materiały naturalne, kamień i drewno. Na sali jadalnej znajduje się 81 miejsc siedzących, w tym 20 w strefie McCafé. Kolejne 88 znajduje się na zewnętrznym ogródku.

Restauracja oraz linia McDrive będą czynne w godzinach 7:00 – 23:00. W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje popularna oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s.
Sprawną obsługę gości zapewnia 50 pracowników, w tym 12 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego internetu.

Inwestycja właściciela marki McDonald's była od lat tematem różnych dywagacji. Pojawiały się plotki o budowie, kupnie działki, często pojawiała się lokalizacja "przy orle". Tymczasem firma dopiero niedawno podjęła decyzję o inwestycji, która zakończyła się w październiku 2017. W pierwszych dniach funkcjonowania restauracji, do Ciechanowa przyjeżdżały już autokary ze szkół z okolicznych miejscowości, a na portalach społecznościowych pojawiły się setki zdjęć użytkowników zdowolonych z możliwości jedzenia w McDonald's. Lokalni przedsiębiorcy już zastanawiają się, jak popularność tej sieciówki przełoży się na rozwój ich lokalnego biznesu. W Ciechanowie Ciechanowie funkcjonują już centra handlowe, które odebrały klientów sklepom zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta, z drugiej strony przyciągnęły do miasta klientów z okolicznych miejscowości. Mrówka, Marcredo, a teraz Mc Donald's są magnesem, który przyciąga rzesze klientów, czas pomysleć jak sprawić, by przyjezdni pozostawiali w mieście jeszcze więcej pieniędzy.

 

 

 

 

źródło:
Biuro prasowe McDonald’s Polska/własne 
 

 


 powrót

Pierwsza internetowa kwiaciarnia w Ciechanowie!
Bliska osoba ma urodziny, a Ciebie nie ma w pobliżu? Zostało mało czasu do uroczystości, a Ty nadal nie masz…
Trzy najważniejsze skutki wdrożenia systemów telematycznych
Telematyka, w zależności od konfiguracji konkretnego systemu, może dać organizacji różne korzyści

czytaj więcej
Jaka reklama internetowa dla małej firmy?
Wybór reklamy powinien być ściśle określony zarówno pod względem budżetu, jak i zakresu jej oddziaływania.

czytaj więcej
Soundbary – dla kogo, za ile, funkcje
Soundbar – element twojego domowego kina

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Uniwersytet Trzeciego Wieku
 Aerobik, język angielski, język niemiecki, Nordic Walking, zajęcia ruchowe, basen i inne zajęcia. Szczegóły znajdą Państwo w COEK Studio mieszczącym…

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 19 grudnia 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


KONTAKT:

Telefon:
736 223 031
email: redakcja@ciechanowonline.pl