Wygraj kartę podarunkową na masaż!
dodał: Sylwester,2017-12-12

Świąteczny Konkurs portalu ciechanowonline.pl

oraz Gabinetu Masażu Łukasza SiwanowiczaZapraszamy do wzięcia udziału w naszym Konkursie Mikołajkowym. Do zdobycia mamy 2 KARTY UPOMINKOWE, każda o wartości 50 zł na masaż relaksacyjny w Gabinecie Masażu mieszczącym się w Ciechanowie przy ul. ul. Spółdzielczej 2. To już kolejny rok, kiedy wraz z Gabinetem Masażu Łukasza Siwanowicza zapraszamy do skorzystania z jego usług, które poprawią nastrój ale i ulżą w bólach kręgosłupa...


Krótkie dni, chłód, deszcz i śnieg które nas otaczają sprawiają, że tęsknimy za słońcem, ciepłem i odpoczynkiem. Dzięki udziałowi w naszym konkursie będzie można podarować sobie albo bliskiej osobie odrobinę lata zimą. Relaksacyjny masaż jest w "zasięgu" Twojego maila. Spróbuj i przekonaj się, że warto podarować sobie spokój.  


Co zrobić aby zdobyć Kartę Upominkową, którą możesz wykorzystać osobiście, bądź podarować komuś jako prezent? Wystarczy przesłać zgłoszenie na nasz adres konkurs@ciechanowonline.pl wraz z odpowiedzią na zadanie konkursowe oraz swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu kontaktowego. 
 
 
 

 
Zadanie konkursowe:

Gabinet Masażu Łukasz Siwanowicz oprócz masaży oferuje również inną usługę, która przynosi ulgę cierpiącym na ból
- jest to fala uderzeniowa.
 
Pytanie konkursowe: wymień przynajmniej 3 schorzenia, w których fala uderzeniowa przynosi ulgę.
  
Podpowiedź znajdziesz na stronie
www.masazeciechanow.pl oraz Facebook'u


Szansa na dodatkowe punkty!

Jeśli jesteś fanem naszego portalu lub strony Gabinetu Masażu na Facebook'u, w temacie wiadomości dopisz hasło "LUBIĘ TO", uzyskasz dzięki temu dodatkową szansę zdobycia nagrody, gdyż Twoje zgłoszenie będzie traktowane podwójnie. 
 


Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@ciechanowonline.pl do środy 20 grudnia 2017 do godziny 12.00. W treści maila prosimy podać imię i nazwisko oraz telefon osoby zgłaszającej się do konkursu, ewentualnie hasło "Lubię to", jeśli polubiłeś ciechanowonline lub Gabinet Masażu na Facebook'u. 


Zwycięzców konkursu poinformujemy o zdobyciu nagrody telefonicznie oraz mailowo, najpóźniej 22 grudnia 2017. KARTA UPOMINKOWA o wartości 50 zł będzie mogła zostać  wykorzystana po uprzednim uzgodnieniu terminu realizacji, jednak nie później niż 31 stycznia 2018. KARTA UPOMINKOWA może być wykorzystana przez osobę inną niż zwycięzca Konkursu Mikołajkowego organizowanego przez portal ciechanowonline.pl oraz Gabinet Masażu Łukasz Siwanowicz. KARTĘ UPOMINKOWĄ będzie można odebrać osobiście w Gabinecie Masażu przy ul. Spółdzielczej 2.

 
 
 
 
 


 
Na podstawie art.10 ust. 2 ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) udostępnienie adresu e-mail oraz numeru telefonu oznacza zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej od OneOnline.pl, operatora portalu ciechanowonline.pl, informacji dotyczącej rozstrzygnięcia Konkursu Mikołajkowego organizowanego przez portal ciechanowonline.pl oraz Gabinet Masażu Łukasz Siwanowicz, w rozumieniu art. 2 pkt 2 wymienionej wyżej ustawy. 
 

 powrót

Pierwsza internetowa kwiaciarnia w Ciechanowie!
Bliska osoba ma urodziny, a Ciebie nie ma w pobliżu? Zostało mało czasu do uroczystości, a Ty nadal nie masz…
Trzy najważniejsze skutki wdrożenia systemów telematycznych
Telematyka, w zależności od konfiguracji konkretnego systemu, może dać organizacji różne korzyści

czytaj więcej
Jaka reklama internetowa dla małej firmy?
Wybór reklamy powinien być ściśle określony zarówno pod względem budżetu, jak i zakresu jej oddziaływania.

czytaj więcej
Soundbary – dla kogo, za ile, funkcje
Soundbar – element twojego domowego kina

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Stand Up Bartosz Zalewski i Paweł Chałupka
Fabryka Komedii - Stand Up Bartosz Zalewski i Paweł Chałupka Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia…
ACID DRINKERS
2018 rok to rocznice dwóch ważnych płyt w historii Acid Drinkers

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 18 października 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


KONTAKT:

Telefon:
736 223 031
email: redakcja@ciechanowonline.pl