Jakie jest idealne miejsce pracy dla freelancera?
dodał: Sylwester,2017-12-23

Praca w domowym zaciszu zdaje się być spełnieniem marzeń. Tylko feelancerzy widzą, jak jest naprawdę. Sprawdź jakie jest najlepsze miejsce pracy dla freelancera.

Wbrew obiegowej opinii wolni strzelcy wcale nie mają tak kolorowo jak mogłoby się wydawać, a praca w domu często okazuje się niemalże przekleństwem freelancera. Poznaj wady i zalety różnych miejsc pracy wolnego strzela i zobacz jakie jest najlepsze miejsce pracy dla freelancera.

Przegląd miejsc pracy freelancera:

Praca w domu

Osoby pracujące w stacjonarnie uważają, że praca w domu z pewnością byłaby spełnieniem ich marzeń. Rzeczywistość często okazuje się zupełnie inna. Poznaj wady i zalety pracy w domu.

Zalety

Jedną z głównych zalet pracy w domu jest całkowita prywatność. Można pracować w kapciach, w piżamie czy w ubraniach przeznaczonych do chodzenia po domu. Ponadto pracując w mieszkaniu można samodzielnie ustalać godziny swojej pracy. Warto także wspomnieć, że freelancerzy pracujący w ten sposób nie są w jakikolwiek sposób oceniani za swój wygląd, lecz za wykonaną pracę.

Wady

Niestety praca w domu niesie za sobą pewne niedogodności, bowiem freelancerzy pracujący w zaciszu własnego mieszkania są bardziej podatni na znużenie co stanowczo nie sprzyja efektywnej pracy. Ponadto liczne pokusy (takie jak serial w telewizji, spotkanie ze znajomymi, chęć wykonywania obowiązków domowych) mogą skutecznie odciągać ich od koniecznych do wykonania zadań.

Praca w plenerze

Zalety

Świeże powietrze, kojące odgłosy natury, a także przebywanie poza domem to jest to, czego często potrzebują freelancerzy. Dodatkowym plusem jest to, że przestrzeń nie stanowi żadnego problemu dla wolnego strzelca dzięki czemu może on pracować z dowolnego miejsca na ziemi.

Wady

Pracując w plenerze musimy liczyć się z niekorzystnymi warunkami pogodowymi, ponadto nie wszędzie będziemy mieli dostęp do Internetu czy energii elektrycznej. Ponadto pracując na dworze narażamy się na niebezpieczeństwa takie jak uszkodzenia komputera na przykład poprzez przypadkowe uderzenie piłką przez przechodniów.

Praca w kawiarni

Zalety

Praca w kawiarni niesie za sobą liczne zalety. Zaletami pracy w kawiarni są miedzy innymi: dostęp do prądu, do Internetu, a także do aromatycznej kawy i pożywienia. Ponadto praca w kawiarni zapewnia nam kontakt z innymi ludźmi, na którego brak narzekają liczni freelancerzy.

Wady

Nie każda kawiarnie umożliwia swobodny dostęp do prądu czy Internetu. Ponadto niektórym może przeszkadzać tłoczna kawiarnia, a to nie sprzyja efektywności w pracy.

Praca w biurze coworkingowym

W ostatnich latach biura coworkingowe niezwykle zyskały na popularności. Nic dziwnego wszak łączą one w sobie niemalże wszystkie zalety pozostałych miejsc pracy freelancera. Kontakt z ludźmi, spokój, dostęp do prądu i Internetu, wygoda, a także motywacja do pracy związana z wyjściem z domu jest tym czego pragną liczni freelancerzy. Wybierając biuro coworkingowe powinniśmy kierować się zarówno korzystną lokalizacją jak i wysokim standardem biura. Biura coworkingowe o wysokim standardzie znajdziemy miedzy innymi na stronie http://www.omnioffice.pl/ powrót

Pierwsza internetowa kwiaciarnia w Ciechanowie!
Bliska osoba ma urodziny, a Ciebie nie ma w pobliżu? Zostało mało czasu do uroczystości, a Ty nadal nie masz…
Trzy najważniejsze skutki wdrożenia systemów telematycznych
Telematyka, w zależności od konfiguracji konkretnego systemu, może dać organizacji różne korzyści

czytaj więcej
Jaka reklama internetowa dla małej firmy?
Wybór reklamy powinien być ściśle określony zarówno pod względem budżetu, jak i zakresu jej oddziaływania.

czytaj więcej
Soundbary – dla kogo, za ile, funkcje
Soundbar – element twojego domowego kina

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Stand Up Bartosz Zalewski i Paweł Chałupka
Fabryka Komedii - Stand Up Bartosz Zalewski i Paweł Chałupka Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia…
ACID DRINKERS
2018 rok to rocznice dwóch ważnych płyt w historii Acid Drinkers

czytaj więcej

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 18 października 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


KONTAKT:

Telefon:
736 223 031
email: redakcja@ciechanowonline.pl