Wypadek na Tatarskiej. Potrzebna krew
dodał: Bartek,2017-12-30

Wypadek na Tatarskiej

W czwartek (28.12.2017 r.) około godz. 21:00 w Ciechanowie na ul. Tatarskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala zostało przewiezionych 6 osób. Pięcioro osób podróżujących Oplem Corsą, to człokowie zespołu Maori - Taniec z ogniem. Dla jednej z poszkodowanych potrzebna jest krew.

Ciechanowscy policjanci ustalają dokładne okoliczności oraz co było przyczyną wypadku drogowego, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe: Audi i Opel Corsa.
Według wstępnych ustaleń, 22-letni mieszkaniec Mławy kierowca Audi, który jechał ul. Tatarską w kierunku Płocka, z nieustalonych jak dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, przeciął pas zieleni, wjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku opel, którym podróżowało 5 osób. W wyniku zdarzenia kierowca Audi oraz 22-letnia kierująca Oplem i pasażerowie w wieku (17, 18, 25, 25) zostali przewiezieni do szpitali w Ciechanowie, Płońsku oraz w Mławie. Kierująca i pasażerowie Opla to mieszkańcy Ciechanowa i powiatu ciechanowskiego. Od kierowców została pobrana krew do badań.

Jedna z poszkodowanych osób zamieściła taki wpis na portalu społecznościowym Facebook, przyłączamy się do apelu:

Jeśli ktoś chciałby pomóc, to 2 stycznia (8:00-12:30) będzie można oddawać krew dla Dagmary Talarek, która była jedną z pięciu osób jadących naszym autem. Została najmocniej poszkodowana, ale BĘDZIE DOBRZE. Poszukiwana krew to 0RH- i ARH-, ale można oddawać każdą, ze wskazaniem dla Dagmary.
Pozostali uczestnicy zdarzenia, również z gruporodziny MAORI - Taniec z Ogniem mają kilka złamań i są obolali. Ale, jak to mówią, dobrze, że boli, bo mogło nie boleć już nic.
Zróbcie też dla siebie coś dobrego doceniając niesamowity dar, jakim jest życie.

Maori - oficjalny apel na ich stronie - kliknij

Tymczasem ciechanowska policja informuje o kolejnym szaleńcu, który ma w nosie jakiekolwiek przepisy...

Policjanci z ciechanowskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który rażąco przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.

27 grudnia w miejscowości Ojrzeń na ul. Ciechanowskiej policjanci zatrzymali 28-letniego kierowcę renault, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h. Kierowca pędził przez miejscowość nie zważając na ograniczenie prędkości 106 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł. Teraz mężczyzna straci prawo jazdy na 3 miesiące.

Nadmierna prędkość na drodze w obszarze zabudowanym to ogromne zagrożenie bezpieczeństwa zwłaszcza dla niechronionych uczestników ruchu drogowego. Ciechanowska Policja zwraca się z apelem do wszystkich kierowców o ostrożność oraz rozwagę na drodze.

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło:
kom. Jolanta Bym - KPP Ciechanów
własne/FB

Foto:

KPP Ciechanów/własne

 powrót

Pierwsza internetowa kwiaciarnia w Ciechanowie!
Bliska osoba ma urodziny, a Ciebie nie ma w pobliżu? Zostało mało czasu do uroczystości, a Ty nadal nie masz…
Trzy najważniejsze skutki wdrożenia systemów telematycznych
Telematyka, w zależności od konfiguracji konkretnego systemu, może dać organizacji różne korzyści

czytaj więcej
Jaka reklama internetowa dla małej firmy?
Wybór reklamy powinien być ściśle określony zarówno pod względem budżetu, jak i zakresu jej oddziaływania.

czytaj więcej
Soundbary – dla kogo, za ile, funkcje
Soundbar – element twojego domowego kina

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Uniwersytet Trzeciego Wieku
 Aerobik, język angielski, język niemiecki, Nordic Walking, zajęcia ruchowe, basen i inne zajęcia. Szczegóły znajdą Państwo w COEK Studio mieszczącym…

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 15 grudnia 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


KONTAKT:

Telefon:
736 223 031
email: redakcja@ciechanowonline.pl