55-letnia rowerzystka zginęła na drodze
dodał: Sylwester,2018-01-08

Ciechanowska policja prowadzi czynności w związku z wypadkiem drogowym, w którym zginęła 55-letnia rowerzystka. Policja zwraca się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Do zdarzenia doszło 5 stycznia 2018 r. około godz. 7:00 na drodze krajowej nr 60 relacji Maków Mazowiecki-Ciechanów. Według wstępnych ustaleń policjantów rowerzystka jechała w kierunku m. Gołymin-Ośrodek drogą poza obszarem zabudowanym. 65-letni kierujący oplem, który jechał w tym samym kierunku potrącił rowerzystkę, która przewróciła się na jezdnię a 36-letni kierujący toyotą, który jechał za oplem uderzył w znajdującą się na jezdni rowerzystkę. Niestety kobieta zginęła na miejscu. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności w ruchu drogowym.


Działania PRĘDKOŚĆ

W piątek 5 stycznia 2018 r. policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie prowadzili działania „Prędkość”. W ramach akcji policjanci dyscyplinowali kierowców, którzy przekraczali dozwoloną prędkość. Jeden kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych w tym śmiertelnych. W związku z tym ciechanowscy policjanci 5 stycznia br. przeprowadzili działania „Prędkość”.
Funkcjonariusze sprawdzali z jaką prędkością poruszają się pojazdy m.in. w tych wskazanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Podczas działań skontrolowano 36 pojazdów w tym 15 kierowców nie zastosowało się do obowiązujących ograniczeń prędkości. Jeden kierowca rażąco przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. 21-latek w m. Wiśniewo na drodze W544 pędził z prędkością 103 km/h. Kierowca Citroena przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy oraz został ukarany mandatem i punktami karnymi.


kom. Jolanta Bym powrót

Pierwsza internetowa kwiaciarnia w Ciechanowie!
Bliska osoba ma urodziny, a Ciebie nie ma w pobliżu? Zostało mało czasu do uroczystości, a Ty nadal nie masz…
Trzy najważniejsze skutki wdrożenia systemów telematycznych
Telematyka, w zależności od konfiguracji konkretnego systemu, może dać organizacji różne korzyści

czytaj więcej
Jaka reklama internetowa dla małej firmy?
Wybór reklamy powinien być ściśle określony zarówno pod względem budżetu, jak i zakresu jej oddziaływania.

czytaj więcej
Soundbary – dla kogo, za ile, funkcje
Soundbar – element twojego domowego kina

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Uniwersytet Trzeciego Wieku
 Aerobik, język angielski, język niemiecki, Nordic Walking, zajęcia ruchowe, basen i inne zajęcia. Szczegóły znajdą Państwo w COEK Studio mieszczącym…

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 15 grudnia 2018 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


KONTAKT:

Telefon:
736 223 031
email: redakcja@ciechanowonline.pl