Cztery młode osoby zginęły w niedzielę nad ranem w Krasnem
dodał: Jakub,2009-08-09

fot. KPP Przasnysz

Miniony weekend należał do najtragiczniejszych w tym roku w naszym regionie. W piątek 7 sierpnia około godz. 10.00 na drodze Pomorze - Opinogóra miał miejsce wypadek drogowy. Zderzyły się samochody osobowe marki Audi i Hyundai. Strażacy uwolnili poszkodowanego z rozbitego pojazdu.
W sobotę 8 sierpnia około godziny 18.30 w Pawłowie gm. Regimin doszło do kolizji drogowej. Samochód osobowy marki Ford na łuku drogi wypadł z jezdni i po dachował i wpadł do rowu. W wypadku nikt nie ucierpiał.

Do najtragiczniejszego wypadku doszło w niedzielę. Cztery młode osoby zginęły nad ranem 9 sierpnia o  godz. 4.10 w Krasnem w powiecie przasnyskim. Trzy osoby są ciężko ranne. BMW, którym wracało z imprezy siedem osób uderzyło w słup energetyczny,  zjechało na pole i dachowało.
   
Jak poinformował Tygodnik Ciechanowski, kierowca samochodu osobowego marki BMW 520 jadąc od Krasińca gm. Płoniawy  w Krasnem na ul. Wojska Polskiego z nieznanych przyczyn zjechał na lewe pobocze drogi  i uderzył w betonowy słup energetyczny.

Na miejscu zdarzenia policjanci zastali  trzy młode  dziewczyny, leżące obok samochodu,  mieszkanki gm. Płoniawy Bramura,  które zginęły na miejscu: Ilona S. lat 16, Joanna S. lat 16 i 17 letnia Sylwia N. - poinformowała rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu mł. asp. Ewa Śniadowska. -  W rejonie przystanku PKS, leżał  20 letni mężczyzna Grzegorz Ż., mieszkaniec gm. Grudusk, który także zginął na miejscu zdarzenia.  Pozostali uczestnicy wypadku:  20-letnia Agnieszka S. mieszkanka gm. Płoniawy Bramura, 17-letni Andrzej D. mieszkaniec gm. Grudusk oraz 24-letni Dominik W. mieszkaniec gm. Grudusk przebywają w szpitalach.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają kto kierował samochodem  oraz wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

 


fot. KPP Przasnysz
 

źródło: Tygodnik CiechanowskiPodobne informacje:powrót

Pierwsza internetowa kwiaciarnia w Ciechanowie!
Bliska osoba ma urodziny, a Ciebie nie ma w pobliżu? Zostało mało czasu do uroczystości, a Ty nadal nie masz…
Trzy najważniejsze skutki wdrożenia systemów telematycznych
Telematyka, w zależności od konfiguracji konkretnego systemu, może dać organizacji różne korzyści

czytaj więcej
Jaka reklama internetowa dla małej firmy?
Wybór reklamy powinien być ściśle określony zarówno pod względem budżetu, jak i zakresu jej oddziaływania.

czytaj więcej
Soundbary – dla kogo, za ile, funkcje
Soundbar – element twojego domowego kina

czytaj więcej

REKLAMA

ZAPROSZENIA


Uniwersytet Trzeciego Wieku
 Aerobik, język angielski, język niemiecki, Nordic Walking, zajęcia ruchowe, basen i inne zajęcia. Szczegóły znajdą Państwo w COEK Studio mieszczącym…

Reklama

Reklama

kalendarz imprez


<< 22 stycznia 2019 >>

Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Reklama

sonda

Odwiedziłem już restaurację McDonald's w Ciechanowie
TAK
NIE
Nie chodzę do takich restauracji

reklama


KONTAKT:

Telefon:
736 223 031
email: redakcja@ciechanowonline.pl